Брешуть чи тести на вагітність?

Брешуть чи тести на вагітність?

3. за 10 днів перед тестуванням відмінити прийом препаратів, що містять ХГЛ, часто використовуваних при лікуванні безпліддя. В іншому випадку результат тесту може бути хибнопозитивним; 4. не лінуйся прочитати інструкцію і суворо слідуй її вказівкам, т. к. різні типи тестів можуть істотно відрізнятися в способі застосування. На достовірність результату також впливає і час, який пройшов після зачаття.

Коли робити тести на вагітність? Більшість жінок проводять тестування після появи перших ознак вагітності — затримки менструацій (тобто, коли після зачаття пройшло вже 2-3 тижні). У цей час рівень гормону вже чутливий для реагентів тесту. Багато хто з сучасних тестів здатні виявляти ХГЧ в концентрації 25мМЕ / л.

Такі тести можуть показати достовірний результат з першого дня затримки менструацій, а іноді і за кілька днів до такої. Однак, всім відомо, що домашні тести на вагітність можуть помилятися.

Чому тести на вагітність іноді «брешуть»? Буває, що домашні тести на вагітність дають хибнопозитивний результат (вагітності немає, а тест показує позитивний результат). Таке можливе у випадках: прийому гормональних препаратів, що містять ХГЛ, якщо тестування проводилося менш ніж через 10 днів після відміни препаратів; в інших випадках досить рідкісних гінекологічних захворювань.

Псевдонегативний результат може бути отриманий, коли: присутні фактори, що перешкоджають виділенню ХГЛ з сечею в нормальній концентрації (наприклад, при патології нирок); перед проведенням тестування вживалося велику кількість рідини і сечогінні препарати, що знижує концентрацію ХГЛ.

Брешуть чи тести на вагітність?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!