Чи будуть переводити час?

Чи будуть переводити час?

Переведення часу в 2013 році: чи будуть в Росії переходити на зимовий час? У 2013 році на території РФ переводити годинники на зимовий час не потрібно.

Якби час переводили, це сталося б у ніч з 26 на 27 жовтня. Нагадаємо, за пропозицією тоді ще президента Росії Дмитра Медведєва в 2011 році в Росії скасували переведення часу і зараз країна живе в постійному літньому часі. Переведення часу: історія питання Питання про повернення переходу на зимовий час піднімалося ще в кінці минулого року, коли спікер Держдуми Сергій Наришкін звернувся до голови уряду РФ з проханням повернути в країні зимовий час. Президент Путін на прес-конференції 20 грудня, відповідаючи на питання про переведення годинника, сказав, що модель времяисчисления для країни відкоригують після спеціального дослідження.

Путін нагадав, що Дмитро Медведєв (який під час перебування президентом затвердив перехід на нову систему) скасував сезонне переведення стрілок за численними побажаннями громадян. Однак з втіленням ідеї в життя незадоволених виявилося ще більше. Наприклад, виникли проблеми у транспортному обслуговуванні.

ВАТ РЖД вже частково припиняло попередній продаж квитків через неясність перспектив і можливих збоїв у графіку. А розклад міжнародних поїздів довелося міняти, орієнтуючись на зимовий час Україна, влада якої, на відміну від російських, визнали свою помилку і на прохання жителів країни повернули час. Відзначимо, цю проблему в 2013-му році намагалися вирішити навіть через суд, грунтуючись на тому, що введення цілорічного літнього часу перешкоджає громадянам повністю реалізувати своє невід’ємне право на здоров’я і відпочинок. Однак Верховний суд РФ відмовився повертати зимовий час і питання про переведення стрілок до цих в підвішеному стані.

Переведення часу: останні новини Депутат Державної Думи Сергій Калашников готує до обговорення законопроект про повернення переведення годинника на зимовий час на території Російської Федерації. Народний обранець пояснює цю потребу тим, що через різницю з астрономічним часом в 2:00 населення РФ страждає хронічним недосипом і втомою, що негативно впливає на здоров’я росіян. Слід зазначити, що дану ініціативу підтримує міжнародний олімпійський коміте т, так як із-за такої великої різниці в часі європейцям буде незручно дивитися пряму трансляцію олімпіади в Сочі, яка відбудеться в лютому 2014 року.

Остаточне рішення про повернення зимового часу буде прийнято тільки в 2014 році.

Чи будуть переводити час?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!