Де датчик тиску масла?

Де датчик тиску масла?

У передньопривідних ВАЗах, на відміну від класики, відсутня покажчик тиску масла, а є тільки лампа аварійно низького тиску масла. Здавалося б, стрілочний покажчик не особливо то й потрібний, про критично впав тиск масла в системі дасть знати контрольна лампочка на панелі приладів. Але для тих, хто свого часу їздив на класиці, стрілочного покажчика може не вистачати. Та й просто деяким буває приємно усвідомлювати, що він контролює роботу всіх систем автомобіля повною мірою. Тому в цій статті розглянемо, як вивести свідчення тиску масла в двигуні на панель приладів ВАЗ 2109. — Перехідник датчика від ВАЗ 2106 штуцер і трійник, з двома мідними шайбами: — Сам покажчик від ВАЗ 2106, що встановлюється в салоні:

Датчик тиску масла на 1, 5 л 8-клапанному двигуні дев’ятки знаходиться на блоці циліндрів на стороні, зверненій до салону в районі кожуха ГРМ. Викручуємо штатний датчик, на його місце укручуємо перехідник (з трійником), а в трійник назад укручуємо штатний датчик аварійного тиску масла і шестерочного датчик на стрілочний покажчик.

Не забуваємо встановити мідні шайби, попередньо їх прокалив на вогні для додання їм м’якості і пластичності. Щільно затягуємо всі з’єднання. Тепер наш прилад потрібно підключити.

Для цього потрібно провести дріт від датчика на двигуні в салон, до місця установки покажчика. На датчику від ВАЗ 2106 5 контактів, підключення їх потрібно здійснювати як на малюнку: Встановити сам покажчик тиску можна замість гидрокорректора фар мало хто його використовує, та й мало де він працює.

Можна вибрати інше місце, кому як більше подобається. Все, тепер наш автомобіль оснащений покажчиком тиску масла, можна користуватися.

Де датчик тиску масла?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!