Де скачати Андроїд?

Де скачати Андроїд?

Завантажити програму Skype можна прямо з нашого сайту. Це абсолютно безкоштовно і не вимагає ніякої реєстрації. Остання версія призначена для використання в операційній системі Android. Додаток повністю переведено на російську мову, і працювати в ньому дуже просто. Мобільна версія за функціоналом не поступається версії для ПК, а відрізняється лише інтерфейсом, адаптованим під touch-screen.

Тепер кілька слів про те, як почати працювати в Skype. Новий скайп розроблений для установки на телефон або планшет. Можна спочатку завантажити файл на комп’ютер і потім перекинути на телефон, або просто відкрити інсталяційний файл з телефону. Інсталяція відбуватися повністю автоматично і не вимагає вашої участі.

Перша версія скайп вийшла в 2005 році. Тоді він міг запускатися тільки на комп’ютері.

Та в ті часи ніхто собі й уявити не міг, що з’явиться величезна кількість мобільних пристроїв підлогу управлінням ОС Андроїд. Зараз же програма з комп’ютерної стала фактично мобільним додатком. Численні смартфони надають просто доступ в Інтернет, а зв’язок все частіше здійснюється за допомогою I-телефонії, до різновиду якої належить і Skype. Зараз кожен свіжоспечений користувач смартфона відразу встановлює скайп на Андроїд.

Рекомендуємо також зробити і Вам!.

Де скачати Андроїд?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!