Де скачати мінусовки?

Де скачати мінусовки?

Мінусовки для гітари, ноти й табулатури Колись у студентські «лихі» роки я серйозно захопився електрогітарою.

Час «стрибання з віником у дзеркала» було давно в минулому. І тут я зіткнувся з купою проблем — немає нормальної «шкварки», немає нот, природно грати не з ким (в сенсі групи), а звучати-то хочеться.

Зараз із цим набагато простіше. У наш час, коли Інтернет в квартирі встановлюється одночасно з «лампочкою Ілліча», а «залізна завіса» давно звалився (природно, придавивши безліч народу «до землі», але все-таки.) Від великої кількості інформації трохи закрутиться голова у будь-кого. Знайти можна практично все, але при цьому не хочеться втрачати час і, зрозуміло, гроші. Створюючи цей сайт, я перш за все ставив завдання зібрати і каталогізувати матеріали з Інтернету, щоб шанувальники «шести дротів і децибел» змогли «не відходячи від каси» знайти весь необхідний комплект для доведення своїх пальців «в мотлох» і сусідів в пацієнтів психоаналітиків та іншої нечисті з «корками» медо-психо-невро-щось-там. Питання перше: що робити, якщо немає рок-групи?

Отже, що ж робити якщо немає можливості грати з групою? Хочеться, щоб ритм-секція була присутня. Та ще непогано звучала і приховувала власні лажі Вихід, мабуть, є! Гітарні мінусу або по-англійськи backingtrack (guitar playback)!

Це пісня без партії гітари і, найчастіше, вокалу. Таким чином, граючи під мінусовку у форматі mp3, Ви отримуєте звучання цілої рок-групи. Питання друге: як зіграти партію гітари, не вміючи «знімати» рифи і, тим більше, соло?

Виявляється, що ще в світі існують ноти, завдяки яким можна звуки (в основному, музичні) записати на папері. Чесно кажучи, важко уявити «запили» таких монстрів як

Zakk Wyld, Yngwie Malmsteen, Van Halen, Joe Satriani, Steve Vai і т. д. у вигляді не зовсім зрозумілих значків на нотному стані, але, повірте, і це можливо. Для тих, кого предки не тягали за руки-ноги в музшколу, відразу важко освоїти нотну грамоту і «наярювати тридцять другими», встромивши носа в нотний альбом. «Еврика! «Сказали ледарі і придумали табулатуру.

Табулатура форма (схема) інструментальної нотації, що використовує замість нот (або поряд з нотами) букви або цифри. У типовій табулатуре мелодія показана на кількох горизонтальних лініях, (у випадку з гітарної табулатурою) відповідних струнах гітари; ноти позначені цифрами ладів і розташовані послідовно по часток.

Словом, залишається справа за малим — старанно працювати над своєю технікою гри, маючи під рукою таби і мінуса. Хоча, думаю, необхідно намагатися самостійно знімати партії та підшукувати колег по цеху для спільного розучування чужих композицій і написання своїх.

У Ви зможете безкоштовно скачати гітарні мінусовки у форматі mp3 (можна також прослухати прямо з сайту), а ноти і табулатури (pdf) зібрані в розділі «Каталог файлів» -. знаходяться необхідні програми (тюнери, метрономи, нотні редактори і пр.) Залишається тільки додати, що розділи будуть постійно і наполегливо поповнюватися.

Бажаю Вам удачі у Ваших починаннях!.

Де скачати мінусовки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!