Де в Росії краще жити?

Де в Росії краще жити?

За останніми даними, проведеного моніторингу екологічної ситуації в нашій країні, були отримані наступні показники. Найбільш чистим регіоном Росії був визнаний Чукотський автономний округ. Трохи від Чукотки відстає Білгородська область.

Слідом за нею йде Республіка Алтай, потім Тамбовська, Амурська області. Так виглядає п’ятірка лідерів. Шосте місце займає Єврейська автономна область, Псковська область на сьомому місці, за ним слід Алтайський край, республіка Бурятія і нарешті, замикає десятку лідерів десяти найбільш чистих регіонів Росії Курська область. Цікавий і похвальний той факт, що Білгородська область, Тамбовська, Орловська області вперше зайняли лідируючі місця в 10 найчистіших регіонів Росії.

громадською організацією Зелений патруль проводяться з квітня 2008 року. Дослідження екологічної ситуації охоплює всі регіони нашої країни. Показники екологічної обстановки в цілому оцінювалися за 15 критеріями. У які в свою чергу входять: охорона навколишнього середовища, стан промисловості, а саме її безпеку, здоров’я людини та захист середовища проживання. Для визначення рейтингу Зелений патруль збирає інформацію з величезної кількості джерел.

І не тільки офіційних, але й з преси, повідомлень громадян нашої країни, різних громадських організацій, органів влади. Таким чином, враховуючи серйозність і кількість інформують джерел, ми можемо вірити в те, що така інформація про 10 найбільш чистих регіонах Росії була вельми об’єктивною і правдоподібною.

Де в Росії краще жити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!