Де влітку відзначити День Народження?

Де влітку відзначити День Народження?

На правах ідей для дня народження влітку Тільки не думайте про погоду. Літо є літо. Просто прийміть як факт, що може піти дощ. І впишіть його в сценарій.

Як тільки позбулися тривог про можливу негоді. Кидайте все і бігом за МКАД. Саме там ви і влаштуйте ваш фантастичний ігровий день народження.

У вас там будинок? Тоді це ваша відповідь дощу, а також велика удача з точки зору організації дня народження. Ви запрошуєте гостей і починаєте підготовку. Відмовтеся хоч раз від барбекю і спробуйте покреатівіть.

Вам же теж набридло тішити себе думками, що на дачі тож всім гостям весело? Давайте розглянемо варіант день народження на природі. Найбільш незвичайний і оригінальний день народження на природі це.

Оригінальний він завжди, тому що сюжет може бути будь-яким. І провести його можна не тільки на вулиці, але і в приміщенні. Але пам’ятайте, чим більша частина гри буде проходити на вулиці, тим цікавіше. Багато організатори ігор пропонують вже готові, багато разів відпрацьовані сценарії, що знижує вартість квесту, однак змиріться ви не отримаєте жодного креативу.

І як ляже квест на ваші умови, так і ляже. Це як, якби ви прийшли в магазин і сказали: у мене день народження, продайте мені сукню.

Продавець дає вам закритий пакет, ви приходите додому, відкриваєте, а там сукню розміром на однорічної дитини. А адже просили плаття і отримали сукню. Зазвичай, ви, як клієнт, навіть не знаєте чого попросити від виконавців. І не завжди менеджер з продажу Квестов володіє фонтануючої енергією, щоб розповісти про (без перебільшень) необмежених можливостях Квеста.

Як вибираємо? Давайте, робити спочатку історію. У вас же день народження, так? Значить, вам і задавати сценарій. Найпоширеніші сюжети Шукати подарунок для себе з друзями або Зомбі напали на наш будинок, все це вже пахне банальністю.

Вплетено велику сюжетних ліній? Іноді достатньо пригадати якийсь фільм, щоб прийшла ідея. Не соромтеся, якщо ваш улюблений фільм Титанік, просите взяти його за основу, нехай креативщики ламають голову.

Діти ось часто називають фільм Пункт Призначення, вже дуже їм здається заворожуюче. Але якщо ви берете за основи такий сильний сюжет, то смішно всередині гри робити лінійний квест, типу відгадав загадку пішов далі. Нутро квесту повинно бути під стать сюжету.

Але про це пізніше. Просто пам’ятайте, якщо вибрали екстремальний сюжет, то й готуйтеся до екстремальної грі.

Вам краще знати своїх гостей, чи готові вони ризикувати? Якщо немає впевненості, сюжет вибирайте простіше. Тепер начинка. Навіть якщо ви побоюєтеся за своїх гостей на предмет екстремальної гри, не відмовляйте собі в насиченому наповненні. Простіше кажучи, щоб не перетворити гру в банальність, важливо нашпигувати її атракціонами.

Я не пропоную вам побудувати американські гірки (хоча було б цікаво). Є більш прості і бюджетні, але не менш захоплюючі речі. Наприклад, зорб або слек. Для більшості і це стане серйозним випробуванням, яке запам’ятається надовго. І ваш день народження пам’ятатимуть як день, в який було сказано Я зробив це! . Менш екстремально, але не менш ефектно виглядають випробування з водою і вогнем.

Не бійтеся! Якщо організатори ігор вже практикували подібне, вони зроблять це безпечно.

І тепер, повернемося до погодних умов. Якщо піде дощ, вважайте себе щасливчиком. А якщо гроза, можете згадати 2 бажання. Тому що з цього моменту ваша гра стане тільки цікавіше.

Хочете ще? Час для гри. Може влаштуємо вночі? Запалені смолоскипи, довгі тіні дерев та інші ефекти ночі і освітлення підвищать загострення пристрастей.

Тривалість. Любая.

Це може бути історією хоч на весь день. Але якщо говорити про найпростішому варіанті, тривалість в середньому близько 2 годин.

Якщо ви вперше плануєте таку гру, то 2:00 грамотно зробленого квесту триватимуть обговореннями ще жоден день. Для початку це все, що потрібно знати про квест. А ви думали, що на день народження влітку, крім шашлику на дачі годі й вигадувати? Пробуйте!

Проводьте дні народження незвично!.

Де влітку відзначити День Народження?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!