Де зберігатися історія Skype?

Де зберігатися історія Skype?

Після апгрейда свого заліза на і установки необхідного софта, мені раптом потрібно почитати історію Skype, утрясти фінансові питання із замовником. Запустивши Skype я нічого не побачив, історія повідомлень Skype була порожня.

Як тут бути? Всупереч думці, що історія Skype зберігається у них на сервері, вона все-таки зберігається на комп’ютері у користувача. Інакше подібної проблеми не виникло б. На щастя, жорсткий диск від старої системи залишився недоторканим.

Залишилося визначити де зберігається історія skype. Отже, якщо вам пощастило і є доступ до диску комп’ютера, на якому ви сиділи в Skype, то відновити історію Skype буде просто.

В якості ім’я користувача підставте ім’я свого користувача на колишній системі. Копіюємо вміст цієї папки на флешку або будь-який інший носій.

У системі, де треба відновити історію закриваємо Skype і копіюємо в тугіше папку дані з флешки. Після цього запускаємо Skype і радіємо старим повідомленнями. Цей спосіб допоміг мені відновити історію Skype, допоможе і вам. І ще шляху до папки з даними справедливі для Windows 7, як там в XPілі Windows 8 не в курсі.

Щоб безповоротно видалити історію Skype, необхідно в програмі в рядку меню вибрати, після У вас відкриється вікно. У цьому вікні потрібно вибрати, далі, а потім праворуч клацнути кнопку Відкриється вікно з підтвердженням. Клацаємо та історія безповоротно буде видалена.

Якщо потрібно видалити історію тільки одного користувача, то можна видалити цього користувача з Skype, а потім додати знову. Також в мережі є програми, які дозволяють видалити історію Skype. Міток немає. Подібні записи

No related posts.

Де зберігатися історія Skype?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!