Де знімали Пірати Карибського моря?

Де знімали Пірати Карибського моря?

Пірати Карибського моря це фільми з декількох частин про пригоди піратів на Карибських островах. Режисерами цих фільмів були Гор Вербінськи, він зняв першу, другу і третю частину, і Роб Маршалл, що зняв четверту частину.

Ці фільми отримали дуже велику популярність, збори за них були просто глобальними. Фрази головного і просто приголомшливого героя капітана Джека Горобця, донині можна зустріти і почути скрізь. Самий перший фільм, світ побачив у 2003 році.

Якщо Ви хоч раз представляли себе піратом, який шукає золото і всілякі коштовності, ну або хоча б просто Вам подобаються фільми про піратів, то Вам неодмінно варто подивитися саме ці фільми. У них присутня все, і бої, і пошуки скарбу, і позбавлення від них, і навіть любов.

Вони сподобаються людям різного віку. Багатьох цікавить питання, де знімалися Пірати Карибського моря в цій статті відкриваються місця паломництва для тих, хто просто схиблений на піратів. На відміну від багатьох інших фільмів, фільми Пірати Карибського моря, не знімалися по книгах або ж коміксами. У Діснейленді є такі атракціони, які і послужили стимулом для створення цих фільмів.

Головна особливість цих фільмів у тому, що тут зовсім нестандартний сюжет. Спочатку капітану Джеку Горобцю була виділена другорядна роль, але після того, як Джонні Депп показав себе найкращим образів у цій ролі і поводився дуже органічно, то режисер вирішив виділити для нього головне і досить значиме місце в цих фільмах.

Пірати Карибського моря, відрізняються від багатьох фільмів навіть тим, що вони не знімалися як в основному всі фільми, десь у спеціально збудованих павільйонах або ж взагалі в зовсім іншому місті, а не в тому про який йде мова у фільмі. Де ж знімалися Пірати Карибського моря, а знімалися вони дійсно в Карибському морі. Економії на реквізитах теж не було.

Джек Воробей розмахував шпагою, яка є антикварної і пістолетом вісімнадцятого століття. У інших акторів були не така значуща, але теж коштовну зброю, і найголовніше, що справжнє.

У фільмі не один раз згадувався острів Тортуга, цей скелястий острів дійсно існує, знаходиться він в Карибському морі. Самі зйомки саме на Тортузі походили, але головне тут те, що він дійсно є.

Зйомки першої частини фільму, проходили на берегах островів Гренада і Домініка. На Домініці ставлять декорації, і з’являється велична і просто приголомшлива Чорна перлина. До зйомок навіть залучають місцевих жителів.

Протягом зйомок, вся знімальна група займала цілий один поверх у будинку центру фінансового. Ця будівля, найвища будівля з усіх у столиці Домініці Розо. Тут проходили ще й зйомки деяких сцен з двох інших частин. Знімальна група примудрялася знімати такі дивовижні кадри, які просто нереально було знімати. Досі дивно і залишається загадкою, як вони взагалі змогли потрапити в печеру Ті-Ту-Гош.

У цій печері, в одній їх частин, герої фільму ховалися від людожерів. Це дуже мальовниче місце Домініки і місце, в яке дуже складно потрапити.

Досить примітними місцями, де відбувалися зйомки, можна вважати острів Кайо Ларго і Пуерто-Ріко. Багатьом після прочитання цього, захочеться побігти купити квитки і відправиться у відпустку по грандіозним місцям, де знімалися Пірати Карибського моря.

Де знімали Пірати Карибського моря?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!