Для чого чотки?

Для чого чотки?

Древні знання мандрівних дервішів. Самомасаж за допомогою чоток. З книги Музаффара Хаджі Усманова За допомогою чоток мандрівні дервіші під час довгих переходів робили собі масаж, знімаючи цим напруга, покращуючи лімфо-і кровообіг. При масажі посилюється артеріальний кровообіг і поліпшується живлення клітин організму. Крім того, масаж нормалізує перерозподіл крові між внутрішніми органами і м’язами, що саме по собі є профілактикою від хвороб.

Для чого потрібні чотки? На Сході прийнято перебирати чотки для полегшення рахунку. Однак, головна особливість перебирання чоток у тому, що тертя кінчиків пальців про чотки, які нерідко виготовляються з натуральних каменів, які мають цілющі властивості, заспокоює нервову систему і значно зміцнює імунітет. Ще одна причина: на кінчиках пальців рук починаються і закінчуються енергетичні канали, які впливають на кровообіг і теплоутворення, регулюють роботу легенів, серця, печінки, кишечника та інших органів.

Жителі Сходу вважають гармонізацію роботи цих каналів за допомогою чоток дуже важливою. Крім того, при перебиранні чоток дрібні частки зерен проникають через шкіру пальців і збагачують організм необхідними мікроелементами. Наприклад, чотки з шунгита допомагають при вегето-судинної дистонії, чотки з бурштину при захворюваннях щитовидної залози, полегшують головний біль, підвищують імунітет і загоюють рани. Чотки з лазуриту і володіють властивістю захисту від лихого ока. Крім того, чотки з лазуриту прекрасний засіб для відновлення зору, для цього треба по кілька разів на день пильно вдивлятися в камінь.

Чотки з кришталю рекомендуються для досягнення просвітлення і збільшення тривалості життя. Чотки з перлів, сандалового дерева і бурштину служать для заспокоєння та усунення перешкод. Крім того, бурштинові чотки унікальний засіб очищення всього організму від шлаків. Нервові закінчення, розташовані в кінчиках пальців, пов’язані безпосередньо з мозковими центрами. Тому просте перебирання чоток знімає напругу і втому, дає можливість привести в порядок нервову систему і зосередитися, допомагає розвивати дрібну моторику пальців.

За допомогою чоток можна розробити хворі суглоби, полегшити біль при атріте і навіть позбавитися від безсоння. Перебирання чоток допомагає розвинути точність рухів пальців і їх чутливість, що дуже важливо для музикантів, хірургів і програмістів. Як користуватися чотками?

Якщо перебирати чотки великим і вказівним пальцями зменшується головний біль. Середній палець відповідає за емоційний стан, вплив на нього знімає стрес, проходить депресія і роздратування.

Безіменний і мізинець регулюють вольові якості, допомагають подолати перепади атмосферного тиску. Обертання чоток великим, середнім і вказівним пальцями допомагає досягти внутрішнього світу і гармонії. При невпевненості в собі і нервозності достатньо взяти в руки і перебирати чотки. Якщо чотки виготовлені з цінних натуральних каменів, то вони додадуть своєму власникові додаткову впевненість, як предмет мистецтва.

Людина з чотками в руках збуджує інтерес і привертає увагу. Використовуючи чотки легко приховати недоліки зовнішності, досить просто тримати їх в руках, перебираючи і погладжуючи. PS Замовити та придбати чотки з різних каменів можна в Інтернет-магазині Малахитовая шкатулка.

Для чого чотки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!