До чого б’ється дзеркало?

До чого б'ється дзеркало?

З приводу розбитих дзеркал існує велика кількість прикмет і повір’їв. До теперішніх часів до деяких з них люди вірять. До чого б’ється дзеркало? Спробуємо з вами розібратися в найпоширеніших повір’ях, пов’язаних з розбитими дзеркалами. Ще з давніх часів прийнято вважати, що дзеркало має незвичайні властивості, характеристиками і має якусь невідому силу.

Чаклуни і відьми надають особливо велике значення дзеркалам. Вони активно використовують цей предмет у своїх ритуалах і магічних дійствах. Вважається, що якщо розбилося дзеркало, що висить на стіні, це віщує раптову смерть когось із членів в сім’ї, а в кращому випадку сварку з кимось із близьких.

Розбите дзеркало це, звичайно ж, поганий знак. Якщо дзеркало не розбилося, а лише тріснуло, то це ознака передсмертного стану, в якому може знаходитися знову ж родич або друг.

Чому розбите дзеркало згідно з повір’ями веде до таких наслідків? Ну, по-перше, розбите дзеркало призводить до сплеску негативної енергії його господаря.

Тому забороняють дивитися на своє відображення через це з наглядача може пропасти вся позитивна енергія. І як наслідок поганий настрій, хвороба або смерть. Якщо дзеркало розбилося, потрібно швидко зібрати осколки і промити їх водою.

Ще краще зафарбувати їх темною фарбою і загорнути в темну тканину, а після винести з дому. .

До чого б’ється дзеркало?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!