До чого є у сні?

До чого є у сні?

До чого сниться є у сні? Якщо приснилося, що Ви їсте в сні це означає отримання в найближчому майбутньому листи, известия. Є в повній самоті у сні передвіщає смуток і зневіра, а якщо те ж сновидіння, але тільки в компанії, хоч і в невеликій до успішного результату справ.

Присниться їжа і вживання її у сні обіцяє в цілому майбутні клопоти, турботу про ближніх. Однак Разгадамус радить Вам звернути особливу увагу на саму їжу, яку Ви їли.

Наприклад: Вам снилося, як їли вершкове масло, рис, мед, хліб у великих чи малих кількостях знак благополуччя, сімейного та особистого щастя. До чого сниться є яйця у сні до незначних втрат.

Є виноград у сні до виграшу, можливо в лотерею, але не тільки. Бачити в сні себе їсти смачні їжу означає настання сприятливого періоду життя, успіх, багатство, вдале ведення бізнесу. Якщо ж їжа сниться не смачна можливо, Вас чекає розчарування, нездужання у фізичному плані.

Є во на свіжому повітрі сні пророкує нестабільний життєвий період. Пригорілі їжа сниться до неприємностей. Приснившийся людина, що поїдає-яке страву, віщує запрошення на гучну вечірку, розважальний захід.

Якщо снилися людина їсть з особливою жадібністю, то такий сон до отримання прибутку не без сторонньої допомоги. Однак якщо Ви самі жадібно ковтаєте, що не пережовуючи їжу, за сонником, швидше за все, подібне сновидіння до втрати грошей, розорення.

До чого сниться є у сні? Їжа за сонником Разгадамуса вказує на бажання бути коханим, говорить про нестачу емоцій, життєвої енергії. Однак, знову-таки, дивлячись, що їсти. Є полуницю у сні до задоволення, появи у Вашому житті другої половинки; вишню передрікає печаль; горіхи, квасоля до вагітності; шоколад наступ вдалого моменту для заняття бізнесом; стигле яблуко до укладення шлюбу, радості; кавун до розчарування.

За сонником є у сні рибу означає отримання приємного известия; торт удачу; цукерки до зустрічі коханого (-ій). Є м’ясо птиці на щастя, свинини хвороби; млинці з маслом це благополуччя.

До чого є у сні?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!