До чого сниться хустку?

До чого сниться хустку?

Сонник Хустка Якщо Вам знадобився хустку, але Ви забули його будинку: це віщує, що Вам доведеться брати гроші в борг. Якщо Ви отримали вишита хустка на знак прихильності до Вас: значить, Ви занадто романтичні і часто натрапляєте на нерозуміння оточуючих. Якщо Ви вирішили здатися в полон, але у Вас немає білої хустки: це обіцяє несподіване розлад, невдачу в серйозних справах через те, що Ви не передбачили дрібниць. Якщо Ви наділи на голову хустку і Вас ніхто не впізнає: виходить, Вам потрібно отримати велику суму грошей. Якщо мама прислала Вам пухову хустку: це означає, що Ви не приділяєте достатньої уваги Вашим близьким, ігноруєте важливі події їхнього життя.

Носовичок у сні Побачити в сні носовичок: передбачення флірту і випадкових легковажних зв’язків. Втратити носове хустку: до розриву заручин, який відбудеться з вашої вини. Порваний носовичок: сниться до серйозної сварки між закоханими. Після такої сварки примирення навряд чи можливо.

Бачити брудний носовичок: означає, що Ваша репутація буде заплямована порочать Вас зв’язками. Якщо Вам приснилася стопка чистих білих носових хусток: ви не піддастеся на схвальні вмовляння безпринципних злих інтриганів і Ваше сімейне життя буде осяяна любов’ю і щастям. Бачити кольорові носові хустки у сні: означає, що свої легковажні делишки Ви будете влаштовувати так майстерно і винахідливо, що зможете уникнути розголосу і ганьби. Якщо Вам сняться шовкові носові хустки: Ваша щедра і магнетична душа буде джерелом радості для інших людей, що і Вам принесе щастя.

Молодій жінці побачити сон, в якому вона махає хусткою або бачить, як це роблять інші: означає, що незабаром вона зробить загадкове і приємна подорож або ж вона майстерно уникне ганьби, пускаючись на пошуки уявних задоволень.

До чого сниться хустку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!