До чого сниться поїзд?

До чого сниться поїзд?

Здравствуйте! Мені приснився з п’ятниці на суботу дивний сон.

Я как-будто перебуваю у вагоні або поїзда, або трамвая зі своєю подругою, тільки цей вагон дуже великий скоріше схожий на зал очікування, багато людей і поруч проходять залізничні колії. Я чекаю сина який повинен приїхати від мого чоловіка з яким я начебто розлучилася (в реальному житті ми разом). Приїжджає син, привозить мені солодощі. Я його зустрічаю і не можу спочатку знайти своє місце де я сиділа, але потім працівниця вокзалу мені приносить мій стілець. Потім я виходжу з цього вагона, який більше схожий на зал очікування, щоб проводити свого сина. я саджу його в поїзд, причому він застрибує не в вагон, а у відділення для машиністів і їде.

Я залишаюся на пероні зі своєю подругою, перон дуже вузький і з обох сторін обриви і рейки. Ми чому то наполовину роздягнені, тобто верх є а низу, спідниці, брюк, немає. Я розумію що мій вагон де залишилися всі мої речі поїхав і невідомо коли він прийде назат. Приходять два потяги по одному вагону, але це не наші поїзди і в один ми не стали сідати, а в іншій не влізли. після того як відходить другий поїзд обрушается дорога і я розумію що тепер мені з моєю подругою чекати нашого поїзда дуже довго. Причому після сну я не пам’ятаю яка подруга була зі мною.

Ще на пероні зі мною виявляється якась незнайома жінка, яка постояно за мене чіпляється. допоможіть розібратися до чого цей сон, де я, до чого я проводжаю сина і він їде один, він ще маленький. Спасибо.

До чого сниться поїзд?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!