До чого сниться, що зуби кришаться?

До чого сниться, що зуби кришаться?

Зуби у сні дуже тісно пов’язані з власним самопочуттям, як фізичним, так і духовним, а також із самопочуттям найближчих родичів. Тому, якщо сняться зуби це завжди провісник якихось змін в плані фізичного або духовного здоров’я. Наприклад, повний рот зубів провісник багатства і радості.

Захоплюватися своїми зубами, бачити свої зуби білосніжними означає відчувати себе счасливой, в оточенні близьких друзів і рідних. Коли вам сняться здорові міцні зуби, то у вашому житті все має бути благополучно найближчим часом. А ось до чого сниться те, що зуби кришаться? Логічним буде припустити, що такий сон до того, що грядуть не дуже приємні зміни у вашому житті. Здоров’я може погіршиться.

Наприклад, якщо вам приснилося, що ви випльовуєте розкришені зуби, то сонник розглядає такий сон як провісник неприємних подій в плані здоров’я — вас чи ваших близьких може торкнутися серйозна тривала хвороба. Сонник зуби кришаться, а тим більше, якщо в сні вам вибили зуби і вони розкришилися, розглядає таке явище як застереження до того, що необхідно бути дуже акуратним і обережним у справах, можливо ваші вороги замишляють щось недобре. Видаляти зуби у сні — до затяжної і складною хвороби. Якщо кришаться зуби у сні, при цьому вони гнилі, зламані — чекати неприємних проблем на роботі. Якщо ж при цьому, у сні ви чистите, полощіть зуби, то це означає, що в житті вам належить складна боротьба за власне благополуччя.

Втрата зубів — до розчарування в реальному житті, до усвідомлення того, що всі ваші праці і сили на здійснення чого-небудь безрезультатні і були витрачені марно.

До чого сниться, що зуби кришаться?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!