До чого сниться золотий браслет?

До чого сниться золотий браслет?

До чого сняться золоті прикраси. Сонник золоті прикраси Золоті прикраси у сні тривожний символ, що несе частіше негатив, ніж позитив.

Чим більше у господаря сну наяву золото асоціюється з багатством і самодостатністю, тим більш негативні відтінки має тлумачення золотих снів. Тлумачення сонник золоті прикраси може зачіпати будь-які сфери життя, а що стосується матеріальної, то сон загрожує перевищенням витрат над доходами.

Золоті прикраси дуже поширені предмети в жіночих сновидіннях, і якщо в сні з’являється не одне, а кілька або безліч прикрас, то це погана прикмета. Всілякі золоті дрібнички у сні символізують неприємності, засмучення, сльози до чого сниться золоті прикраси. Округлі прикраси ланцюга, кільця і браслети символізують зв’язки між людьми, але якщо вони занадто масивні або важкі, то асоціюються з кайданами або зв’язок обтяжує, або наяву належить виконання неприємних обов’язків або доручень.

Якщо округлі прикраси з золота загублені або поламані, то означають такі складнощі у відносинах, які чреваті розставанням. Так, наприклад, зламане кільце віщує розрив відносин з дорогою людиною. До чого сниться золотий ланцюжок приміряти ланцюжок і виробляти з нею інші маніпуляції, наприклад, розплутувати ланцюжок, наяву втягуватися у відносини в більш ніж з однією людиною. Це може бути як спільна робота, так і якийсь розгляд або сумнівна інтрига. Чим довше ланцюжок, тим більше клопоту й мороки належить наяву.

Порівняно ланцюжка означають переривання зв’язків з людиною, якого давно знаєш або з цілою групою людей (колективом). У деяких випадках, тлумачення цього сну може розцінюватися як позитивне, якщо сновидец дійсно бажає перервати з кимось зв’язок або покинути небудь колектив, наприклад, при звільненні з ненависної роботи. До чого сниться золотий браслет означає неприємні емоції, пов’язані з людьми, які зазвичай виникають, коли хтось намагається прив’язати до себе або наполегливо просить про послугу (послузі). Якщо браслет у сні не подобається або приносить якісь незручності, то наяву хтось може звинуватити сплячого в тому, чого він не скоював. Бачити на інших золотий браслет бажання сплячого когось закабалити, підпорядкувати собі.

До чого сняться сережки золоті найбільш сприятливий знак з категорії золотих снів. Золоті сережки у сні віщують цікаві знайомства. Якщо жінка приміряє сережки у сні, то належить ситуація, коли необхідно надати на кого-небудь враження. Сон можна тлумачити стосовно сфері зваблювання, можливо навіть мова йде про формування нової любовної пари. До чого сниться золотий хрестик дуже цікавий знак в сновидінні, де хрест є частка (доля), причому не найгірша, або окремий вдалий фрагмент долі, який обіцяє якесь благо (вигоду), але за яке доведеться досить дорого заплатити або чимось пожертвувати.

Наприклад, проміняти любов на багатство, або займатися будівництвом кар’єри на шкоду сім’ї, або жертвувати дружбою в ім’я здійснення якихось особистих амбіцій. Такий сон має самі довгострокові перспективи і може збутися лише через роки.

Але в кожному разі належить зробити вибір, про який згодом можна і пожаліти. Підготувала Соня Шишкіна для сайту.

До чого сниться золотий браслет?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!