До чого сняться кури?

До чого сняться кури?

Курки символ сліз, пліток і втрат. Курка, приснилося вагітної, говорить про те, що у неї народиться дочка. Курка символізує матір, дружину і просто жінку. Побачити в сні курей — людину чекають домашні клопоти. Накопичилося багато сімейних справ, які не можна відкладати.

Причому, ці зобов’язання не менш важливі, ніж робочі моменти. Курки, що сидять на яйцях очікування вже терзає людини, але скоро все закінчиться і його відвідає прекрасна новина. Кури несуть яйця брехливі плітки, здатні посварити сновидца з близькою людиною. Пам’ятайте, перш ніж виставляти вимоги, слід упевнитися в правильності отриманих відомостей.

Курчата сімейне поповнення, прийдуть гості з маленькими дітьми. Їсти куряче м’ясо подарунок. Чорна курка наяву сновидец довгий час хоче спіймати людину у брехні, але його зусилля марні.

Біла курка справи підуть на лад. Якщо біла курка приснилася незаміжнім особам, то скоро їх особисте життя налагодиться.

Дівчина зустріне молодої людини, який і поведе її в ЗАГС. Молода людина також скоро знайде свою кохану. Тільки йому доведеться трохи попрацювати, так як дівчина не відразу відповість йому взаємністю. Півень в житті сновидца присутній енергійний і запальний чоловік.

З ним цікаво і він може надати підтримку у всьому. Сновидець дорожить відносинами з цієї хороброї особистістю. Чути кудкудакання курей плітки замучать сновидца. Є в його оточенні люди, яким його успіх спати спокійно не дає.

Це можуть бути і сусіди, і колеги по роботі. Остерігатися нічого не варто, це просто безглузді швидкоплинні розмови, які не здатні завдати шкоди Вашому стану. Курки приємне приготування до довгоочікуваної зустрічі. Мають відбутися сімейні посиденьки, можливо, це День Народження або навіть весілля. Купувати курку щастя не за горами.

Скоро в житті сновидца настане біла смуга і він може приступити до реалізації давно задуманих планів. Їсти куряче м’ясо людині пора задуматися про своє здоров’я. Можливо, йому доведеться дотримуватися суворі дієти, щоб привести показники аналізів в норму. Бачити маленьких курчат сновидец стане найбагатшою людиною в сімейному плані.

У нього буде велика і щаслива сім’я, а головне, багато діток. Кудахтанье курей може свідчити про необхідність вийти на велику дорогу, тобто поїздка.

Півень ганяється за сновидцем стережіться своїх супротивників. Вони можуть вжити заходів, щоб ущемити Вашу дієздатність. Деякий час постарайтеся не лізти на рожен, будьте більш перебірливі у своїх словах і знайомствах. Курка непосидюча птах, яка неабияк покудахтает поки не винесе яйце.

Півень сильний і відважний. Він готовий встати рано, щоб принести людям користь. Це символ сильного духу і бійцівської натури.

Сни за участю цих персонажів пов’язані з домашніми турботами або характером сновидца. Бачити, як птахи відчайдушно розшукують зерно, при цьому копаючись в грошах, можливо, Ваша неуважність по життю принесе Вам чимало бід. Ви не та людина, яка вміє тверезо оцінювати ситуації.

Під кожним словом сновидец шукає якийсь інший сенс, його недовіра не принесе йому стабільності і відданих друзів, та й про незліченні багатства для нього не святять. Хатинка на курячих ніжках сновидец наяву чогось здивуватися. Бачити у сні людини, чию промову неможливо розпізнати, вона схожа на кудкудакання курей, в реальному житті не варто довіряти чуткам і пліткам. Курка довгий час сидить на своєму місці Вас попросить про допомогу людина, пославшись на свою безпорадність.

Можливо, його недієздатність невиправдана, але якщо у вас є можливість допомогти людині, то зробіть все можливо. Якщо той обдурив Вас, зробіть висновки щодо його порядності. Бачити, як курка кидається на прийшов гостя наяву хтось обіцяв Вам надати підтримку, але своїх слів виконати не зможе.

Завжди розраховуйте тільки на свої кошти і можливості. Ці домашні квочки можуть свідчити про те, що сьогодні сприятлива пора для облаштування насіннєвого гніздечка.

Робота, друзі та знайомі можуть почекати. Якщо Ви давно збиралися разом з усіма членами сім’ї поїхати в магазин купити одяг і домашнього приладдя, настала найсприятливіший на той час.

Сон з курми може свідчити про те, що сновидца все влаштовує в його житті. Він спокійний і задоволений.

До чого сняться кури?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!