До чого сняться пальці?

До чого сняться пальці?

Приснилося що я зі своєю сім’єю пішла на шашлики, зупинилися у дворі нашого будинку і раптом у мого чоловіка з рук випав ніж і відрубав мені всі пальці на лівій руці. Крові було небагато, майже нічого не відчула навіть крім оніміння, але злякалася сильно. Пам’ятаю відчуття жаху, шоку, загубленість.

Знайшла на землі свої відрізані пальці і підняла їх, а коли знову подивилася на руку, всі пальці були пришиті на місце. Виднілися рівні ледь помітні шов, пам’ятаю ще що я з цікавістю їх розглядала, намагалася навіть ворушити ними. Я з побоюванням їх стосувалася іншою рукою, немов боячись що вони відваляться і більше не приростуть. Хто то схопив мене за поранену кисть і почав надривати один з пальців, було боляче, ця людина намагалася зробити мені як можна болючіше, щоб я помучиться, але палець був міцно пришитий і шов не розійшовся. Я вирвала свою руку і відштовхнула цього кого то, все пришиті пальці залишилися на своїх місцях.

І врешті сну, на ще не до кінця зажити пальцях у мене з’явилися ювелірні колечка. \ Сон сильно турбує мене, ніколи раніше такого не снилося!

У найближчому майбутньому нам належить розмова в банку для отримання кредиту на купівлю житла, продаж машини для першого внеску. Але мене дуже турбує що жінка у якої ми будемо купувати житло-обдурить нас.

Ще почався питання спадщини після недавньої смерті мого дідуся, я підозрюю що при розділі нас обійдуть стороною. Але ще більше лякають слова чоловіка, він деякий час тому раптом почав підготовляти мене до того, що ніхто не застрахований, і що зараз багато аварій трапляється, і що з ним може теж що те станеться. Про що саме каже мій сон, чого насправді варто побоюватися? \.

До чого сняться пальці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!