Густа кров, що робити?

Густа кров, що робити?

Багато людей страждають захворюваннями серця і судин. І часто причиною цього стає густа кров.

Медицина пропонує аспірин для впливу на кров, щоб кров стала рідкою. Але аспірин небезпечний для шлунка, особливо у кого гастрит або виразка. А природний аспірин безпечний, а ефективність від застосування рослинних препаратів велика.

Природний аспірин є в багатьох рослинах. Одним з таких рослин є верба. Іва це звичайна верба. У народі відвар з кори верби вважають замінником аспірину, так як він виконує ті ж функції, тобто розріджує кров. Іва є звичайна і верба козяча.

Відрізняються вони один від одного тільки тим, що у верби звичайної кора на стовбурі пориста, а у верби козячої-кора гладка і тонка. Вона дуже легко здирається з гілок, за це її кози і люблять. Застосовується для лікування кора. Кора придатна і козячої верби і звичайною. Різниця лише в тому, що відвар кори верби козячої червонувато-коричневий, а смак солодкуватий.

А відвар кори верби звичайної зелений і за смаком гіркуватий. А тепер готуємо відвар: 2 столові ложки подрібненої кори залити 300 грамами холодної води і кип’ятити на повільному вогні 7-10 хвилин. Остудити, процідити і пити по 50 грамів перед їжею.

Можна пити як чай з медом або цукром. Але ще треба звичайно періодично перевіряти густоту крові, здаючи аналізи.

Лікуйтеся на здоров’я. У наступній статті буде ще один рецепт з іншої рослини, також допомагає розріджувати кров.

Густа кров, що робити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!