Як без болю вищипнути брови?

Як без болю вищипнути брови?

Вищипування брів без додаткової підготовки, це досить белезненная процедура, яка супроводжується досить різким болем при вищипуванні і трохи ниючий болем після цієї процедури, чханням, сльозоточивість очей, почервонінням і невеликий припухлістю після вищипування, і т. д. Напевно багатьом знайомі ці відчуття! У середньому дівчина приступає до цієї процедури як мінімум 1-2 рази на місяць (все, звичайно, залежить і від швидкості росту волосся, але зараз не про це). І напевно у кожної, вискубувати брови, дівчини є свої секрети щодо зменшення больових відчуттів під час таких процедур! Пропоную вам всім поділитися своїми способами! ) Ну і за мною не заіржавіє)) — я ділюся своїми!! 1 спосіб: гарненько просочіть брови і область навколо них жирним кремом для обличчя.

І шкіра і волосся, в такому випадку, стають більш м’якими, що знижує больові відчуття! 2 спосіб: зробіть теплий компрес на бровах за допомогою простих ватних тампонів або дисків. Промочите їх в дуже теплій воді, злегка відіжміть і прикладіть до брів на пару хвилин. Це розпарить пори і волосся буде вискубувати значно легше!

3 спосіб: спосіб, протилежний другому. Обробіть брови і шкіру навколо них шматочками льоду.

Це свого роду «заморозка», болю ви не відчуєте, але неприємні відчуття все ж таки будуть. А ще від такого холоду може захворіти голова.

Так що не раджу користуватися таким способом, але один раз спробувати можна. 4 спосіб: теж, що і в третьому, але при приготуванні льоду замість води можна використовувати який-небудь відвар із заспокійливих трав. Це зменшить почервоніння і пухлина після процедури. 5 спосіб: помажте брови і шкіру навколо них спеціальним знеболюючим гелем або маззю.

6 спосіб: вищипуйте брови після прийняття теплої ванни, душу або після лазні, тоді і ніякі компреси, «заморозки» і рясне втирання кремів вам не знадобитися!! )).

Як без болю вищипнути брови?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!