Як додати вкладку?

Як додати вкладку?

Коли ви відкриваєте нову вкладку, Firefox відображає найбільш часто відвідувані вами сайти. Дізнайтеся, як закріпити на сторінці ці сайти, змінити їх розташування або навіть відключити цю функцію, якщо ви цього хочете.

Як мені налаштувати на сторінці нової вкладки найбільш часто відвідувані мною сайти? Firefox відображає веб-сайти на сторінці нової вкладки, грунтуючись на тому, як часто ви відвідуєте кожен сайт і як давно ви на ньому були.

Ви можете легко закріплювати, видаляти і переміщати сайти, які відображаються на сторінці нової вкладки, щоб налаштувати її так, як ви хочете. Просто клацніть по значку канцелярської кнопки у верхньому лівому куті сайту, щоб зафіксувати його на сторінці в цій позиції. Ви також можете відкрити бібліотеку закладок і перетягнути закладку на сторінку нової вкладки. «У верхній частині вікна Firefox, клацніть по меню, щоб відкрити вікно Бібліотеки. Перетягніть закладку на сторінку нової вкладки.

Клацніть по значку «X» у верхньому правому куті сайту, щоб видалити його з цієї сторінки. Натисніть на сайт і перетягніть його в потрібну вам позицію. Якщо сайт не був раніше «закріплений», тепер він стане закріпленим. Якщо ви не хочете бачити свої улюблені сайти при відкритті вами нової вкладки, ви можете легко їх приховати:

Чтои виключити або включити сторінку нової вкладки, відкрийте порожню вкладку та натисніть на кнопку в верхньому правому кутку сторінки. Якщо ви стурбовані своєю приватністю, ви можете повністю відключити цю функцію: В, наберіть about: config. Може з’явиться сторінка попередження about: config «Будьте обережні, а то втратите гарантії! «. Клацніть по Я обіцяю, що буду обережний! , Щоб перейти на сторінку about: config.

Наберіть в рядку пошуку browser. newtab. url. browser. newtab. url. А ще можна змінити його на (домашня сторінка GoogleFirefox) або будь-яку адресу на ваш вибір, наприклад і закрийте вкладку about: config.

Залишилися проблеми? Якщо замість сторінки Новій вкладки за замовчуванням у Вас відкриваються веб-сторінки, які Ви не встановлювали, прочитайте статтю

Якщо деякі сайти мають порожні мініатюри, прочитайте статтю. Поділитися цією статтею: Наступні хороші люди допомогли написати цю статтю:,. Ви теж можете допомогти -.

Як додати вкладку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!