Як є все і схуднути?

Як є все і схуднути?

Маша, молодець! Бажаю і з рештою 7 розправитися так само легко) Хоча останні — найважчі. Як тренер і колишня проф. спортсменка вставлю свої 5 копійок. Чи не вечеря це великий крок до того, що як тільки ти злізеш з цієї програми, то вагу ще потримається потримається і почне плавно набиратися знову.

Худнуть як і від стресу (в який потрапляє організм неужінамі, так і від розгону (прискорення) обміну речовин. Прискорюємо: фізкультурою і правильним харчуванням. — Солодке і фрукти до 12 (якщо вже зовсім не можете відмовитися від тортиків, то їжте, але в невеликих кількостях). — дробове харчування (не менше 6 разів на день. Перекуси типу я з’їла 1 яблуко теж вважаються) — відмовтеся (або сильно обмежте) від солі в їжу, їжте її тільки в спочатку солоних продуктах. Овочевий салат теж бажано не солити .

1 грам солі затримує 57грамм води в організмі. У більшості людей споживання 15-20 гр на добу (при положеннях 4-5гр). Затримку води вважаємо самі — вживають алкоголь: пийте сухе.

Все інше або калорійно або затримує воду. — Снідали кашею. Вівсянка, рис, гречка — кращі в цьому плані.

Можна кашу з висівок. Мій улюблений сніданок: 2ст. ложки вівсяних висівок, молоко — 2 хвилини в мікрохвильовці і 5 хвилин під кришкою.

— Вечеряла білковими продуктами. Мої вечері: кефір, сир, варені яйця, омлет, молоко, варене м’ясо або риба. Овочі ввечері затримують воду, фрукти дають зайву вагу (виняток лимон і грейпфрут, але хто в здоровому глузді буде сидіти і гризти лимон?

). Це самі-самі основи. Більш докладно і з відповідями на питання — я вела раніше в парі форумів, у блозі немає таких можливостей, хіба що статтями.

А так інформації по схудненню і тренувань у мене багато :).

Як є все і схуднути?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!