Як грати в Балду?

Як грати в Балду?

8 лютого 2010 — опублікована нова версія Балда v1. 7. 3. У новій версії: доопрацьований словник: додані загальновживані слова довжиною 2-3-4-5 букв, видалені деякі слова. виправлена помилка при переході на 9й рівень. Особливості гри Балда: Можливість гри з телефоном. Різні рівні гри — розміри ігрового поля від 3 × 3 до 9 × 9 клітин.

Перевірка слів за словником. Словник об’ємом ~ 24 тис. слів вбудований в програму і не вимагає підключення до інтернету.

Автопідстроювання під будь-який розмір екрану телефону. Підтримка портретних і альбомних орієнтацій екрану. Підтримка сенсорних екранів. Оптимізований алгоритм підбору слів для пристроїв з обмеженими обчислювальними ресурсами.

Логічна гра Балда допоможе приємно провести час в компанії вашого телефону. Балда сумісна з будь-яким не дуже старим телефоном з підтримкою Java. (Потрібно підтримка профілю MID 2. 0.) Якщо ви не знаєте, чи підтримує ваш телефон MID 2. 0, спробуйте встановити і запустити гру. Якщо вона не запрацює, її завжди можна буде видалити. Гра Балда підлаштовується під розмір вашого екрану.

Починаючи з версії 1. 3. 1 в грі Балда реалізована підтримка сенсорних екранів. Гра використовує власну віртуальну клавіатуру і віртуальний джойстик.

Якщо при запуску гри ваш телефон малює допоміжний джойстик, то його треба відключити в «Диспетчері додатків», щоб не займав місце на екрані. Гра Балда підходить дорослим і дітям, т. к. містить рівні різної складності. Для тих, хто раніше не грав в Балду нижче наводиться коротка інструція Як грати Версія 1. 7. 3.

Як грати в Балду?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!