Як хлопцеві приворожити хлопця?

Як хлопцеві приворожити хлопця?

Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про нерозділене кохання. Отже, Вас не люблять.

Чи, може, таки люблять, але недостатньо сильно. Багаття любові охолов, але ви не мають наміру здаватися, і бажаєте повернути колишні почуття. Що ж робити? Якщо ніщо не рятує ситуацію, то найбільш відчайдушні дівчата використовують більш складні і дієві методи приворот.

Цей спосіб використовувався протягом декількох тисячоліть нашими предками, але сучасній людині він може здатися пережитком, абсурдом. Проте, як і дивно, приворот не втратив своєї актуальності. Можливо тому, що багато повороти долі не піддаються якому-небудь логічному поясненню, є ймовірність, що за ними стоїть щось більше, ніж здається на перший погляд. Крім того, привороти часто є нешкідливими, вони не шкодять ані об’єкту вашої уваги, ні вам самим.

Спробувати варто, а раптом вийде? Існує безліч рецептів привороту коханої людини.

Один з них це приворот по фотографії. Він нескладний, для його виконання не будуть потрібні складні інгредієнти, які можна знайти лише в тайничков справжньою відьми.

Погодьтеся, що мало хто може похвалитися наявністю в холодильнику жаб’ячих лапок або щурячих сліз. Отже, для здійснення привороту по фотографії вам буде потрібно власне фотографія коханої людини. У сучасному світі її не так складно дістати. Кожна сторінка в соціальній мережі містить достатню кількість фотографій.

Але брати треба не будь-яку. Для якісного привороту неприпустимо, щоб об’єкт знаходився на фото з іншими людьми. Його погляд повинен бути спрямований в камеру.

Природно, що фотографію потрібно роздрукувати, не можна приворожити молодої людини з екрану комп’ютера. Для привороту вам також будуть потрібні дві свічки з церкви. Їх можна купити, коштують вони недорого. Отже, ви готові до привороту. Для більшого ефекту необхідно, щоб ніхто вас не відволікав.

Тому проводите обряд вночі. Покладіть фотографію на стіл, а свічки поставте по сторонам. Дивіться на об’єкт вашої любові довго і пильно.

Через якийсь час ви відчуєте, що між вами встановлена незримий зв’язок. Це означає, що ви зловили його ауру.

Для встановлення подібного енергетичного контакту можна представляти ваше щасливе майбутнє. Думайте про те, як ви будете щасливі разом. Налаштуйтеся, після чого починайте повторювати своє бажання. Говоріть у теперішньому часі, крім того не рекомендується вживати негативні обороти в своїй промові.

Вимовляєте слова з напором, думайте так, ніби ваше бажання вже здійснилося. Можна промовляти щось на зразок Він (тут має бути ім’я об’єкта) мене любить, і ми щасливі.

Після проведення привороту необхідно сховати свічки і фотографію. Ніхто не повинен їх бачити. Ще один швидкий спосіб привороту без магії: за допомогою приворотну трави. Приготуй його улюблене блюдо і кинь у нього дрібку трехлистника прямостоячего. Після того, як він покуштує це блюдо в його грудях загориться жаркий вогонь пристрасті.

Третій спосіб приворожити хлопця в домашніх умовах це закинути його кросівок або туфель собі під ліжко. За циганських повір’ями, він від тебе вже ніколи не піде. Але як піде додому в неповній парі? ) Це необхідно передбачити і знайти якесь рішення, інакше він переверне квартиру догори дном, намагаючись відшукати раптово зниклий черевик. Четвертий спосіб привороту хлопця має здійснюватися лише в п’ятницю!

Під час твого пробудження! Для цього тобі знадобиться бурштин (добре якщо з шматочком-якого комахи) і червоного кольору шовкова тканина, на крайній випадок, підійдуть рожева. Далі ти тримаєш в лівій руці камінь загорнутий тканиною, а ПРАВУ руку притискаєш до серця і, закривши очі, подумки зосереджуєш увагу на об’єкті своєї пристрасті і про себе повторюєш: Ти будеш лише мій! Багато багато разів.

Потім поклади все це під подушку і нехай протягом 7 днів лежить там. Процедуру повторюй щоранку і приблизно через тиждень ти побачиш, що буде. Перш ніж приворожити хлопця, задумайтеся, чи дійсно вам це потрібно. Якщо у нього вже є обраниця, вони щасливі, то навіщо намагатися розірвати їх відносини? Це може негативно позначитися на вашій аурі, відгукнутися в майбутньому.

Зважте всі за і проти, якщо молода людина не відповідає на ваші залицяння, то може і не варто витрачати на нього час? Зверніть увагу на інших хлопців, напевно серед них є той, хто вас дійсно полюбить і без всякої магії.

@ Ed.

Як хлопцеві приворожити хлопця?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!