Як користуватися калькулятором?

Як користуватися калькулятором?

Сіморонскіх калькулятор бажань В Симорон є один метод для залучення мрії це калькулятор бажань, за допомогою якого ми кодуємо своє бажання і отриманий код носимо при собі доти, поки мета не виповниться. Є кілька онлайн сервісів, але я рекомендую все робити самій (самому) своїми руками, так ви вкладайте свою енергетику і залучення працює швидше. Тому, не лінуйтеся, а зробіть ритуал самі.

Приділіть собі кілька хвилин. 1 крок: знаходимо бажання Візьміть папір і ручку і запишіть своє бажання: те, що ви хочете залучити або від чого позбутися. Починайте зі слів Для або Від, так рекомендують засновники цієї техніки. Наприклад: Від гастриту. (Хоча тут, на мій погляд, порушуються деякі правила формулювання бажання, адже важливо при загадуванні мрії:

1. Ваша присутність 2. Теперішній час У мене гармонійні відносини з потрібним мені людиною!

Мій шлунково-кишковий тракт повністю здоровий! ) Після того, як ви записали бажання, напишіть внизу ваше ім’я та дату народження: Влада, 09051980

2 крок: кодуємо бажання Переводимо за допомогою калькулятора букви в цифри. (Тільки фразу з бажанням, без дати, імені та подяки). Для цього можна на папері зробити таблицю, написати всі букви і поставити поряд з ними цифрові значення, що йдуть від 1 до 33. Наприклад, буква а = 1, б = 2 Всі отримані цифри складаємо, а потім множимо на 27 і одержуємо своє кодове число, яке записуємо на красивому листочку і носимо при собі.

Якщо загадуємо бажання для іншої людини Краще, щоб сама людина використовував метод, так як ви не миєте знати про справжні бажаннях іншого. Іноді можна нашкодити навіть через добрі наміри. Але автори техніки кажуть, що можна закодувати мрію і для іншої людини.

Для цього проробляємо все теж саме: пишемо бажання, ім’я, дату народження і висловлюємо подяку, вираховуємо код, записуємо його і вручаємо тому, для кого ритуал був здійснений. Скільки буде виконуватися бажання Багато хто запитує, як довго моя мета буде мешкати тільки в комічному просторі? Коли вона вже матеріалізується? Для кожного, дорогі друзі, свої терміни для трансформації мрії.

Все залежить від того, як довго ви працюйте з нею. Скільки вкладайте енергії. Проявіть терпіння і довіру. Використовуйте крім сіморонскіх ритуалів регулярно. Потрібно повертатися до творення бажаного хоча б 2-3 рази на день.

Джерело.

Як користуватися калькулятором?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!