Як користуватися Nero?

Як користуватися Nero?

Перед вами чергова порція уроків про те, як користуватися програмою Nero 9. У цій частині відеокурсу ви дізнаєтеся, як користуватися Nero Burning Rom більш просунутим аналогом утиліти. Ви освоїте інтерфейс програми, дізнаєтеся, як записувати DVD або CD диски з даними, CD аудіодиски, DVD або CD відеодиски, як записати завантажувальний диск, а також диски зі змішаними даними. Не зайвим буде дізнатися і про особливості запису і копіювання DVD або CD дисків даним інструментом.

Так що, не відкладаючи переходимо відразу до перегляду відеоуроків. Урок 9. Як користуватися Nero Burning Rom, огляд інтерфейсу

Урок 10. Налаштування запису DVD або CD дисків з даними. 1 Частина

Урок 11. Налаштування запису DVD або CD дисків з даними. 2 Частина

Урок 12. Налаштування запису CD аудіо дисків Урок 13. Налаштування запису DVD або CD відео дисків

Урок 14. Налаштування запису завантажувальних DVD або CD дисків і дисків зі змішаним контентом Урок 15. Запис диска Урок 16.

Копіювання DVD або CD дисків 1. Відео-редактор Nero Vision, з якого ви дізнаєтеся, як створювати слайд-шоу і фільми, і записувати їх на DVD чи CD диски;

2. Редактор обкладинок дисків Nero Cover Designer, де ви навчитеся створювати красиві обкладинки та наклейки для DVD або CD дисків.

Будь ласка, поділіться цим уроком з друзями!.

Як користуватися Nero?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!