Як користуватися смартфоном?

Як користуватися смартфоном?

Фахівці Samsung придумали, як користуватися смартфоном з великим екраном однією рукою Чим більше стають екрани смартфонів, тим складніше керувати цими пристроями однією рукою. Можливо, частково саме цим пояснюється, як тільки розміри екранів стають більше шести дюймів по діагоналі.

У компанії Samsung придумали, як виправити становище, не втрачаючи переваги великого екрану. Джерело виявив патент на розробку в області графічного інтерфейсу користувача, яка робить більш зручним взаємодія з великим екраном однією рукою. Автори винаходу відштовхувалися від обмеженості зони комфортних переміщень великого пальця, якими виконуються операції прокрутки і вибір. З урахуванням цього коригується розміщення елементів на екрані.

Причому це стосується не тільки, скажімо, значків, а й елементів управління програвачем або віртуальної клавіатури. Крім того, параметри виводу на екран передбачається зробити налаштованим.

Подібні розробки зазвичай втілюються в оболонках ОС. У разі Samsung це означає, що появи нової цікавої функціональності можна очікувати в інтерфейсі Samsung TouchWiz.

Як користуватися смартфоном?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!