Як красиво зав’язати шарф на пальто?

Як красиво зав'язати шарф на пальто?

Вітаю, Вас, дорогі дівчата. Сьогодні я розповім Вам Як красиво зав’язати шарф на пальто. Шарфи в гардеробі кожної жінки можуть використовуватися не тільки з метою захисту від холоду, але і є відмінним аксесуаром. Шарф може прикрасити і неймовірно змінити Ваш вигляд, зробивши його неповторним, вишуканим і унікальним. Ця невелика деталь може зробити жінку стильною, витонченою і гармонійно доповнити образ.

Незалежно від моди, ця деталь гардероба поєднується і з жакетом, курточкою, і пальто. Як носити шарф з пальто і правильно вибирати спробуємо з’ясувати, скориставшись порадами дизайнерів.

Як носити шарф з пальто? Шарфи, крім відмінностей за кольором і малюнку, можуть бути зроблені з різних матеріалів. Для теплого дня краще підійдуть шовкові, шифонові або пошиті з бавовни моделі. У холодну пору року необхідно утеплятися вовняним, кашеміровим або пов’язаним із ангорської вовни шарфом. Потрібно враховувати не тільки матеріал, з якого пошито пальто, але й інші деталі гардеробу.

З легкої блузкою або платтям більш гармонійно поєднуватиметься легкий шарф, з теплим светром вовняний або кашеміровий. До вечірнього поряд рекомендовані моделі з блискучих тканин, наприклад, з оксамиту. Якщо Ви йдете купувати аксесуар до пальто, то саме в ньому і потрібно йти в магазин. На місці можна відразу побачити, як речі поєднуються.

Не варто купувати вироби з великим малюнком і занадто складним кольоровим поєднанням. Шарф за колірною гамою повинен підходити до кольору обличчя та очей.

Якщо Ви не знаєте, як правильно носити шарф з пальто не впадайте у відчай, різноманітність варіантів просто величезна. Правильним буде той, з яким Ви подобаєтеся собі в дзеркалі і не відчуваєте дискомфорту. Враховувати доведеться фактуру і форму виробу.

Як правильно зав’язувати шарф на пальто? Квадратний шарф рекомендовано поєднувати з елегантним дорогим пальто.

Шарф складається навпіл, після цього його потрібно прикласти до шиї і зав’язати ззаду вузол, перекинувши кінці у перед. Можливий варіант кінці знаходяться не спереду, а ближче до плеча. Довгий шарф можна просто намотати на зразок хомута, зробивши одну чи дві петлі навколо шиї.

Кінці можуть звисати спереду, непогано виглядає, коли один кінець перекинутий через плече. Якщо Ви не знаєте, як правильно зав’язувати шарф на пальто, якщо він вузький не хвилюйтеся. Саме такі вироби поєднуються майже з усіма видами верхнього одягу і виглядають стильно. Спочатку шарф складається навпіл, потім перекидається через шию. З одного боку повинна бути петля з іншого кінці вироби, їх потрібно провести всередині петлі і затягнути ближче до шиї.

На цьому відео дивіться, як красиво зав’язати шарф на пальто Як зав’язати шарф поверх пальто? Для такого варіанту потрібно вибирати виріб, який більше поєднується саме з пальто. Хоча такий варіант, наприклад, коли комір блузки або гольфу видно і на плечі накинутий легкий шарф, що поєднується саме з цими предметами гардеробу, припустимо і виглядає елегантно. Як зав’язати шарф поверх пальто?

Все залежить від матеріалу, з якого зроблено виріб. Теплий, об’ємний шарф не варто зав’язувати в занадто складні вузли.

Їх можна обмотувати навколо шиї, зробивши одну-дві вільні петлі. Красиво виглядає і варіант, коли один кінець залишається спереду, а другий просто перекидається через плече. Для легких шарфів допустимі більш цікаві вузли. Можна скачати шарф щільно джгутом, зробити два оберти навколо шиї.

Кінці на плечах просмикуються під обидва обороту. Цей варіант дуже стильно й елегантно виглядає. Як зав’язати шарф на пальто з коміром? Все залежить від того, наскільки великий комір. Для невеликого коміра допустима невелика, вільна петля з тонкого шарфа або вироби з легкої тканини.

Дуже красиво виглядають варіанти, коли на одному кінці робиться вузол, а другий кінець через нього просовується. Все це справа драпірується і прикрашається квіткою або брошкою. Об’ємні шарфи заховають комір.

Щодо цих виробів питання: Як зав’язати шарф на пальто з коміром? не актуальний. Як зав’язати шарф під пальто? Під пальто краще використовувати вироби з легкої тканини.

Теплий шарф повинен бути вузьким. Якщо пальто не застібається, можна просто спустити кінці шарфа вільно звисати, просто накинувши його на шию. Квадратний шарф можна скласти по діагоналі і зав’язати на зразок нашийного хустки. Кінці можуть бути ззаду або зміщені на плече.

Широке полотно можна двічі обернути навколо шиї. Правий кінець розправляється і заправляється за витки з лівого боку.

У результаті виходить вельми елегантна драпіровка спереду. Для власниць короткої шиї підібрати і придумати вдалий варіант зав’язування шарфа дещо проблематично.

Як зав’язати шарф під пальто, якщо шия короткувата? По-перше, купувати потрібно або вузькі, або широкі з легкої тканини виробу.

Їх потрібно обертати навколо шиї кілька разів, це допоможе її візуально подовжити.

Як красиво зав’язати шарф на пальто?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!