Як купити комп’ютер?

Як купити комп'ютер?

Перш ніж поставити питання «як вибрати комп’ютер? «, Необхідно визначитися з тим для чого ви його купуєте: для роботи, для ігор або просто посидіти в інтернеті, послухати музику та подивитися фільми. А може бути для всього цього.

Який комп’ютер вибрати, коли каталог комп’ютерних моделей настільки величезний, що повністю його переглядати немає ні бажання, ні часу. Можна просто піти в спеціалізований магазин і задати це питання продавця-консультанта. Заковика в тому, що більшість з них просто хоче продати вам товар подорожче і їм байдуже, що ви може бути довго на нього збирали і хочете знайти оптимальний варіант якість-ціна-необхідність.

Отже, визначилися з тим, для чого вам потрібен комп’ютер. Це нам допоможе визначитися з системними вимогами і необхідною продуктивністю. Для людини, яка не розбирається в комп’ютерній техніці необхідно знати основні параметри, за якими вибирати комп’ютер.

Основні характеристики, необхідні для того, щоб вибрати комп’ютер: 1. (Одиниця виміру гігагерц — ГГц) Чим вище тактова частота, тим вище продуктивність процесора. Звертайте увагу так само на кількість ядер.

Зрозуміло, що показників якості процесора більше, але занадто багато інформації вас тільки заплутає. 2. (Одиниця виміру Гігабайти — Гб). Комп’ютери з оперативною пам’яттю менше 2 Гб особисто я вже всерйоз не сприймаю.

Оптимальною вважаю 4 Гб. Пам’ятайте, що 32-бітові системи більше 4 Гб оперативної пам’яті не сприймають. Тобто якщо ви купите комп’ютер з оперативною в 8 Гб, а операционку поставите 32-бітну, працювати буде тільки 4 Гб, інші як би обрізаються. 3. Якщо доводиться працювати з графікою або грати в гарні ігри, то відеокарта повинна бути Не вбудована.

Показником якості їх є обсяг пам’яті (вимірюється в Мегабайтах — Мб або гігабайт — Гб, Гб більше Мб в 1024 рази) і частота (Гц). Зверніть увагу хоча б на пам’ять.

Іноді пишуть, що пам’ять виділяється з оперативної, самі розумієте, що для важких ігор це не піде, як і для роботи з важкою графікою. 4. Характеристики материнської плати. Форм-фактор — це розмір плати, наприклад, ATX, в принципі не важливо велика вона чи маленька головне, щоб працювала добре, тому можете не звертати на нього уваги. Частота шини (Гц) — це основний показник.

5. Чим більше об’єм жорсткого диска, тим більше інформації ви зможете зберігати в комп’ютері. Вимірюється в гігабайт — Гб або терабайт — Тб. Фільм цілком хорошої якості для не зовсім великих моніторів або телевізорів важить приблизно 2 Гб, ось вам для порівняння. 1 Пісня кілька Мб. Так для більшості 500 Гб цілком вистачає, багатьом і 320 вистачає.

До речі не варто битися в істериці, коли ви побачите, що жорсткий диск визначає значно менше, ніж заявлено в характеристиках. Це нормально.

6. Операційна система. У продажу в основному зустрічаються комп’ютери з встановленими операційними системами Windows, Macintosh, Linux. Якщо з цих систем ви чули тільки про Windows, то в бік інших навіть не дивіться. На даний момент для мене оптимальною є Windows 7 Максимальна. У недорогих моделях комп’ютерів встановлена Базова версія.

Урізана по самі не грайся. Багато хто не в курсі, але можна вибрати комп’ютер без системи і коштує він дешевше.

Це для тих, хто все одно буде вінду зносити і ставити свою операционку. 7. Дуже багато комп’ютерів, а особливо ноутбуки страждають від неякісної (неправильно розрахованої) системи охолодження, що призводить до швидкого перегорання материнки або комплектуючих.

З цими питаннями вам допоможуть якщо тільки відгуки на різних форумах. 8. Оптичний привід.

Вибирайте такий, який читав і записував би якомога більше форматів дисків (наприклад, super multi), ну і на швидкість запису. 9. Дивіться, щоб було побільше роз’ємів usb, особливо в ноутбуках, вбудований кардрідер з більшою кількістю підтримуваних форматів флешок, зручно для тих хто постійно користується фотоапаратами і тд. Ну а далі по наростаючій, якщо ваш телевізор підтримує hdmi, то комп’ютер беріть з цим роз’ємом, будете фільми через кабель дивитися.

10. Ну тут все зрозуміло. 11.

Монітор вибирайте покачественнее, на цьому краще не економити. У наступній статті відповідаємо на питання. Начебто для початкової оцінки все викладено. Ці пункти дають цілком вичерпну відповідь на ваше запитання: як вибрати комп’ютер? , Якщо звичайно ви не чекаєте того, щоб вам просто ткнули пальцем в необхідну модель. Комп’ютери застарівають досить швидко, точніше дуже швидко розвиваються комп’ютерні технології.

Навіть якщо порівнювати 2013 з 2012, зміни в технологіях відчутні. Вибираючи комп’ютер для ігор, будте готові до того, що він років через два вже не потягне деякі нові ігри.

Індустрія ігор розвивається ще швидше. Що стосується брендів, то Sony, Apple і Samsung (останній в цей список потрапив порівняно недавно) обійдуться вам дорожче, особливо перші два.

Для любителів World of Tanks відповідаємо на питання як вибрати.

Як купити комп’ютер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!