Як лікувати гнійну ангіну?

Як лікувати гнійну ангіну?

При гнійної ангіні треба шкаралупу волоського горіха наповнити подрібненим часником і прив’язати на 20 хвилин між вказівним і великим пальцями тієї руки, з боку якої в горлі нарив. Як лікувати ангіну гнійну в домашніх умовах.

Треба зробити мазь (в емальовану миску влийте 1 стакан рослинного масла, киньте в масло шматочок воску розміром із сірникову коробку і поставте посуд на невеликий вогонь, щоб віск розтанув. З попередньо звареного круто яйця вийміть жовток, відріжте від нього половину і роздавите виделкою на блюдце . Потім роздавлений жовток беріть пальцями і потроху кидайте в миску з киплячим в олії воском). Змащувати прямо пальцем запалену глотку. Якщо почати це робити з вечора, кожну годину повторюючи процедуру, то до ранку нариви прорвуть.

Сплюньте гній і прополощіть рот. До обіду ви забудете про ангіні. Як лікувати ангіну гнійну рідким хлорофілом (екстракт люцерни — є в гомеопатичних аптеках).

Потрібно по 1 ч. л. хлорофілу розводити в склянці води і цим розчином дуже часто полоскати горло. Через кілька днів будете абсолютно здорові. Як лікувати ангіну гнійну питною содою. Достатньо кілька разів на день змащувати мигдалини питною содою, вмочивши в неї мокрий палець.

Після процедури протягом двох годин нічого не їсти і не пити.

Як лікувати гнійну ангіну?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!