Як лікувати зв’язки?

Як лікувати зв'язки?

Захриплість рідко ми всерйоз сприймаємо це явище. Перепели на весіллі, голосно сперечалася з сусідкою, наковталася холодного повітря і голос сів. Він начебто є, але якось дивно хрипить і сипить, начебто б не твій. Основні причини 1. Інфекційні захворювання (ГРЗ та їх ускладнення, у тому числі ларингіт, тонзиліт і т. д.) 2. Підвищені голосові навантаження сильна напруга зв’язок при гучного мовлення або тривалому говорінні.

Сьогодні говорять професій стає все більше, і проблема втрати голоси багатьох тепер застає зненацька. 3. Вплив на зв’язки таких дратівливих факторів, як дим сигарет, запилений повітря або занадто холодні напої. Справа в зв’язках Коли ми говоримо, здорові зв’язки вібрують, періодично зближуючись і розмикаючи. Їх повне змикання обов’язкова умова видобування звуку.

Зв’язки, воспалившиеся через ГРЗ або надмірного навантаження, змикаються не повністю. Так наш голос сідає або пропадає зовсім. Лікування Як це не парадоксально, але лікувати голос як такої, тобто відновлювати голосові функції в медицині не прийнято. В якості терапії для зниження болю і роздратування лікарі рекомендують полоскати горло різними настоями ромашки, евкаліпта, шавлії, алое, приймати всередину настої на основі меду або робити інгаляції з використанням ефірних масел (анісової, евкаліптової) або хвої. Народний рецепт присланий Марією Зубової, сел.

Шекшема Жовток одного яйця добре розтерти з медом (1 чайна ложка).

Додати столову ложку оливкової олії, сік 1/2 лимона і 1 чайну ложку горілки. Цей солодкий сироп пити 3 рази на день, запиваючи чаєм з м’яти, ромашки.

Рецепт від зірки Йосип Кобзон: Пиво відмінно лікує зв’язки Особливо якщо його підігріти. Дріжджі буквально обволікають слизову, і голос відновлюється.

Пити треба потроху протягом дня. Я люблю світле свіжоприготовлене нефільтроване пиво без консервантів.

Як лікувати зв’язки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!