Як літати в ГТА (GTA)?

Як літати в ГТА (GTA)?

В інтернеті достатньо інформації про те, як же, все-таки літати на Додо-але чи варто брати її до уваги Ті, хто вже намучилися, навчаючись літати саме тими способами, які описані на багатьох сайтах, скажуть Lда-но мій спосіб не для них v він для тих, хто не дуже добре вміє літати на цьому чудо-агрегаті. А добре це не 10-30 секунд, а куди більше-хочете Читайте далі-Отже, ви знайшли Додо (причому, підійде будь-який)-це не склало праці-тепер ви в нього сідайте і виїжджаєте на смугу (або дорогу) відповідну для того , щоб не розбитися при зльоті. Природно, в аеропорту v це злітна смуга-причому, літаків не бійтеся v у розробників склалася думка, що справжній літак повинен іншому не заважати, а пролітати крізь нього-так що смуга ВАША

Запам’ятайте v головне не злетіти, головне v летіти-Тому, при зльоті будемо враховувати і те, що ми будемо летіти, а не падати-Тому, стаєте на середину смуги і натискайте газ.

Як тільки ви натиснули газ, вам треба натиснути і клавішу LДодо вниз (вона ставиться в управлінні). Натискайте цю клавішу до тих пір, поки не з’являться іскри з під літака-як тільки вони з’являться v відпускайте відразу ж LДодо вниз і літак злетить круто вгору-

НЕ ДАВАЙТЕ йому злітати круто вгору, натискаючи зрідка клавішу LДодо вниз-тримайте літак в горизонтальному положенні-якщо ніс його засмикнуть, то НЕГАЙНО опустіть його, інакше ви неминуче гримне (можливо і в воду). Додо не любить ПАНІКИ-в будь-якому випадку зберігайте самовладання-так як часто будуть такі моменти, коли Додо буде летіти вниз (падати)-запам’ятайте v ВІН НЕ ПАДАЄ-може бути він набирає швидкість, може ще щось, але ні в якому разі НЕ РОБІТЬ нічого і НЕ НАТИСКАЙТЕ ніяких клавіш поки він падає, незабаром він знову взмоет вгору і ви глибоко зітхнете-Ось що я зрозумів v Якщо ви падаєте, то цього не уникнути v падайте правильно (про це пізніше)-але якщо ваш літак просто летить вниз v дивіться і все-в крайньому випадку ТРОХИ повертайте (про це теж пізніше). У Додо є висотний межа (принаймні я так зрозумів) і тому він чинить опір і часто летить вниз-якщо не допускати, щоб Додо піднявся до цієї межі, то літак буде летіти прямо і слухатися вас, як ваша собака-Висновок v ведіть літак не під хмарами, а трохи вище дахів проїжджаючих машин, якщо бути точніше то приблизно на рівні середини (по висоті) будинків.

Зараз про повороти-якщо ви зробите дуже крутий поворот, то літак буде дуже складно повернути в стабільний стан-Висновок v на кнопку повороту треба не натискати а Lклацать-не тримайте кнопку повороту більше десятої частки секунди-будете клацати v повернете-будете натискати v впадете . Посадка, а точніше-падіння-Ось тут і знадобиться кнопка LДодо вгору. Натискайте її тільки в тому випадку якщо ви збираєтеся сідати або якщо ви безнадійно падаєте-тільки вона допоможе вам якщо ніс літака (під час падіння) опущений-потрібно це для того, щоб ви після падіння не перекинулися v Додо вибухне.

Натискання цієї кнопки під час польоту (якщо ви не падаєте) неминуче призведе до того, що ви вже не зможете управляти цим літаком і, відповідно v впадете. Тепер останнє.

У порядку зростання складності тут описані етапи польоту, виходячи з цього і вчіться 1. Зліт. 2. Посадка (ПРАВИЛЬНА)-не падіння. 3. Політ.

Літайте на здоров’я.

Як літати в ГТА (GTA)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!