Як малювати комікси?

Як малювати комікси?

Інструкція: Як влаштувати срач на реакторі. 1. беремо групу людей зі схожими смаками (візьмемо, для прикладу, тих, хто любить шансон). Шукаємо фотки кращих індивідів, викладаємо + підписуємо епічність текст. Ми слухаємо Шансон, і завдяки нам це країна все ще тримається на плаву, так як ми — ті, хто працює на заводах, фабриках, возить вас на роботу, ремонтує ваші будинки.

2. Вибираємо опонентів, тобто групу людей з Противоположение смаками (нехай будуть рокери). Вставляємо картинки, але тільки убогі, особливо відзначилися індивідів. Ні в якому разі не пишіть небудь об’єктивне — тільки свою обмежену точку зору.

А ви паразітіруете на тілі країни (тут виливаємо тонни калу). 3. Підсумок (звичайно, можна ще вставити постів типу 1 або 2, що стосуються різних сфер життя, але це ви і самі зможете). Додаємо пафосне обличчя, і красномовну підпис.

Тут кілька варіантів: 1) У підписі особливо не потребує. 2) Це класика.

Пишемо дослівно: Спасибі тобі (вам) ваші кумири за те, що НЕ зробили мене таким обмудаком (обсоском, обмеженим, убогим.) Як список опонентів. в) Тут пишемо щось типу. Люди, ну чому ви таке гавно, що з вами сталося? Чому ви не такі як ми???? І ще десяток варіантів. rofit.

Butthurt everywhere.

Як малювати комікси?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!