Як малювати мангу?

Як малювати мангу?

Малюємо аніме! Вітаємо всіх шанувальників аніме (anime) і манга (manga) на нашому сайті!

Як ви вже, напевно, здогадалися, він присвячений аніме, і, звичайно ж, малювання в цьому стилі. У першу чергу, даний сайт призначений для новачків як в області малювання, так і просто в області аніме. Але і професіоналам, як досвідченим вчителям ми теж дуже раді. Було б добре зробити такий ресурс, який допоміг би початківцям художникам навчитися малювати і проявити себе. Не змагатися з професіоналами, а вчитися у них.

Всі статті на даному сайті авторські і написані людьми, які самі вчаться малювати, тими, хто не закінчував художніх шкіл і не отримував художньої освіти. Чим це добре? А тим, що приділяється увага таким речам, які для професіоналів просто очевидні і спеціально ніяк не розглядаються, що породжує масу проблем у тих, хто намагається навчитися малювати самостійно.

Відразу хочеться сказати, що крім представлених на нашому сайті статей, на просторах Інтернету існує і безліч інших, написаних професіоналами, обов’язково використовуйте та читайте їх, якщо ви хочете навчитися малювати самостійно. Чим більше посібників і уроків різних авторів ви прочитаєте, тим краще. Окрім техніки, увага приділяється і деяким іншим його аспектам. Це і огляд різних світів, створених невгамовною фантазією авторів і аналіз різних стилів малювання, і дослідження теорії аніме і манга, і багато іншого.

Так само будуть викладатися огляди різних аніме. У них буде приділятися трохи більше уваги техніці анімації і стилю малювання, ніж зазвичай. У міру зростання і розвитку сайту, ми постараємося додати можливість показувати свої роботи оточуючим, радитися і обмінюватися досвідом. Будуть проводитися і різні ігри. У кожен зможе побачити авторське аніме і, виконані як початківцями художниками, так і професіоналами.

Сайт молодий, але розвивається, тому, кожен раз заходячи на нього, ви можете знайти для себе щось нове. Чекаємо вас знову і знову, приходьте, тут Вам завжди раді!.

Як малювати мангу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!