Як малювати натюрморт?

Як малювати натюрморт?

Пропоную Вашій увазі майстер-клас з декоративного малювання Декоративний натюрморт. Він розрахований на дітей 3-х, 4-х класів (9-11 років). Дану техніку можна застосовувати і як додаткове творчість, і під час уроку образотворчого мистецтва (наприклад, за програмою Планета знань у третьому класі існує тема Декоративний натюрморт). Мета: Викликати інтерес у дітей до декоративного малювання. Завдання: виховання інтересу до техніки декоративного малювання. палітра.

1. Для початку простим олівцем на форматі А-3 намалюємо лінію столу, на якому стоятиме натюрморт, і скелет для вази. До побудови натюрморту слід ставитися дуже серйозно, так як від основи (малюнка) буде прямо залежати кінцевий результат роботи: 2. Далі з’єднуємо точки побудованого нами скелета вази:

3. І скругляются гострі кути: 4. Тепер прорисовуємо еліпси. Чим ближче еліпс до лінії горизонту тим менш він розкритий, а чим далі від неї тим він кругліше:

5. І домальовували інші елементи натюрморту у мене це фрукти (яблука та сливи) і драпірування на дальньому плані: 6. Тепер непотрібні лінії краще старіти, щоб далі не заплутатися в них (наприклад, до них відносяться невидимі далекі лінії еліпсів): 7. А зараз нам належить розділити всі предмети майбутнього декоративного натюрморту на площині за наступним принципом: світло півтінь тінь рефлекс. 8. Останніми штрихами в побудові нашого натюрморту буде начерк малюнка на тканині, щоб дальній план не був занадто порожнім (я вирішила намалювати різні по діаметру кола, які стикаються один з одним): 9. Після того як натюрморт побудований, приступаємо до роботи гуашшю.

У моєму декоративному натюрморті НЕ БУДЕ плавних переходів кольору, я буду писати його по площинах, на які ми раніше розділили предмети. Я вирішила намалювати всю роботу в теплих тонах.

Почнемо писати з дальньої драпірування. На палітрі змішуємо відтінки рожевого від темного до світлого.

Як малювати натюрморт?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!