Як малювати снігурку?

Як малювати снігурку?

Зараз ми детально розглянемо, як намалювати Снігуроньку олівцем поетапно. Представлено 2 докладних варіанту малювання Снігуроньки та 4 схеми на окремих картинках. Снігуронька, як персонаж, з’явилася в 19 столітті з народної казки, де її ім’я було Снігурка і вона ожила з зробленої фігурки зі снігу.

А в радянський час в 1937году вона офіційно з’явилася з Дідом Морозом на зустрічі в московському будинку Союзів. Снігуронька може виглядати, як дівчинка чи дівчина, одягнена в білу або блакитну шубу.

Як легко і просто намалювати Снігуроньку. Тисніть на картинку для збільшення. Намалюйте овал, оченята, носик і ротик, потім шапку і виведіть форму обличчя. Малюємо вушка, сережки у вигляді, брови.

Малюємо комір, потім проведіть допоміжні лінії низу і середини тіла, бічні лінії. Намалюйте білу окаемкой, рукава, щоб вони були на одному рівні можна візуально провести горизонтальну пряму. Малюємо рукавиці, якщо не хочете малювати мішок, то можна намалювати таку рукавицю. Для краси можна ще намалювати зірочки на шубі, але це не обов’язково, зафарбовуємо.

Другий варіант більш складний, джерело його. Малюємо форму дівчата, далі схематично накидаємо грудну область, руки і спідницю. Малюємо обличчя і рукава. Шапку, комір. Вгору одягу.

Низ шуби і косу. Тепер залишилося намалювати сережки.

Нижче представлені 4 варіанти малювання Снігуроньки в картинках. Дивіться ще,,.

Як малювати снігурку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!