Як на клавіатурі вставити?

Як на клавіатурі вставити?

У цій статті ми поговоримо про різні символи на клавіатурі. Трапляється таке, що нам потрібно в тексті вставити якийсь символ, але він чомусь після натискання не з’являється. Ось, наприклад для того, щоб надрукувати знак собачки в email, потрібно спочатку переключитися на англійську мову, потім затиснути клавішу Shift і не відпускаючи її натиснути на клавіатурі цифру 2. Значок @ з’явитися.

Крім цього знаку на клавіатурі є й інші, такі наприклад як лапки, двокрапка та ін — *? :%;! ~. Також на клавіатурі можна зустріти на клавіші кілька символів, з незрозумілих причин вони не всі і не завжди діють. Подивимося, як вирішити цю проблему, і щоб всі символи вводилися потрібно знати їх правила введення. 1. Деякі із символів вводяться з натиснутою клавішею Shift.

Припустимо якщо нам потрібно ввести знак питання, ми повинні натиснути клавішу Shift і утримуючи її натиснути на клавішу 7. Якщо при цьому у нас набирається знак, то це означатиме тільки одне, що в даний момент у нас включений англійську мову. 2. Як ви скоріше всього помітили на деяких клавішах, наприклад цифри 2, 3 або 4 є два символу. На цифрі 2 символ # і. Ті символи, які знаходяться на клавіші зліва, набираються при включеному англійською мовою з натиснутою клавішею Shift, а ті, які праворуч при включеному російською мовою і відповідно натиснутою клавішею Shift.

Виходить, щоб набрати символ # ми включаємо англійську мову, натискаємо Shift і тиснемо на клавішу 3, а для того, щоб надрукувати, включаємо російську мову, натискаємо Shift і тиснемо 3. Ось так! 3. Ті клавіші, які перебувати на додатковій клавіатурі зліва працюють по-різному.

Все залежить від того чи включена клавіша Num Lock. Якщо вона включена і горить індикатор, то можна друкувати цифри, і вони будуть друкуватися, якщо вона відключена, то цифри не друкуватимуться, і ті клавіші, які під і над цифрами будуть використовуватися для інших цілей.

Наприклад, там, де на клавіші написано. Del, то при відключеній клавіші Num Lock, вона вже не буде використовуватися як точка в калькуляторі, вона вже буде служити як клавіша для видалення виділеного файлу, папки і т. д.

Як на клавіатурі вставити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!