Як налаштувати браузер?

Як налаштувати браузер?

Як практично і у будь-який інший програми у браузера Google Chrome є настройки. Для того, щоб їх змінити необхідно зайти в меню, що випадає Налагодження та управління Google Chrome і вибрати пункт Налаштування (рис.

244). Відкриється нова вкладка, на якій зосереджені всі налаштування програми. Ми не будемо докладно розбирати цю вкладку, а торкнемося тільки найбільш затребувані настройки браузера

Google Chrome. У розділі Початкова група ми можемо поставити ті сторінки, яким ми хочемо завантажувати зі стартом браузера Google Chrome (рис. 245).

Це означає, що сторінки будуть відразу завантажені після відкриття браузера і нам не знадобитися виробляти будь-які додаткові дії. Якщо обраний перший пункт Сторінка швидкого доступу, то буде завантажуватися сторінка, показана на малюнку 229. Коли ми заведемо аккаунт на сайті Google ми ще повернемося до цього питання. Якщо вибрано пункт Останні відкриті сторінки, то після запуску браузера будуть завантажуватися всі ті сторінки, які були завантажені в момент закриття браузера. Це означає, що якщо перед закриттям браузера у вас в ньому були завантажені три сайти mail. ру, yandex. ру і google. ру, то після повторного відкриття браузера всі ці три сайти знову будуть завантажені кожен у своїй вкладці.

Якщо обраний останній пункт Наступні сторінки, то ви можете натиснути на посилання додати і вказати адреси тих сторінок, які ви б хотіли завантажувати при старті браузера. Наступний корисний розділ налаштувань Пошук (рис. 246).

У цьому розділі ми можемо вибрати пошукову систему, яку буде використовувати браузер за замовчуванням. Справа в тому, що нам не обов’язково заходити на сайт пошукової системи, наприклад, Яндекс або Google, і вводити свій пошуковий запит в поле. Достатньо написати цікаву для нас фразу адресному рядку браузера і натиснути Enter. Даний пошуковий запит буде підставлений в пошукову систему, яка є пошуком за замовчуванням у браузері, тобто ту, яку ми можемо вказати в настройках (рис.

246). Зі списку можемо вибрати найбільш популярні пошукові системи. Я рекомендую користуватися

Яндекс або Google. Тепер звернемося ще до однієї налаштуванні, яка буває просто необхідна. Це настройка папки, в яку будуть зберігатися файли при скачуванні їх з Інтернет. Для налаштування цієї теки потрібно перейти в самий низ налаштувань і натиснути на Показати додаткові налаштування.

З’явиться безліч додаткових налаштувань, але нас цікавитиме розділ Завантаження (рис. 247). Саме тут ми повинні вказати ту папку, в якій потім хочемо бачити файли скачані нами.

У полі Розташування завантаження вказується шлях, по якому браузер зберігає файли за замовчуванням. Натискаємо Змінити і вказуємо папку на комп’ютері, в яку ми хочемо завжди викачувати файли.

Крім цього ми можемо встановити галочку напроти пункту Запитувати, де зберігати файлів перед завантаженням. У цьому випадку кожен раз при завантаженні файлів з Інтернет буде з’являтися діалогове вікно, в якому ми зможемо вказати папку завантаження для кожного файлу індивідуально.

Як налаштувати браузер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!