Як налаштувати принтер?

Як налаштувати принтер?

Питання: Як налаштувати друк на принтер, підключений до DIR-120, DIR-320 Відповідь: 1. Підключіть принтер до USB порту маршрутизатора.

2. Натисніть Пуск-Настройка-Принтери і факси 3. Натисніть на іконку Установка принтера, має запуститися майстер установки принтерів.

4. Натисніть Далі 5. Поставте перемикач на Локальний принтер, підключений до цього комп’ютера і зніміть галочку Автоматичне визначення та встановлення n-принтера, натисніть Далі 6. У вікні виберіть пункт Створити новий порт, виберіть тип порту Standard TC / I ort.

Натисніть Далі 7. Запуститься Майстер додавання стандартного порту TC / I принтера, натисніть Далі. 8. Введіть I-адреса маршрутизатора. (За замовчуванням 192. 168.

0. 1), Ім’я порту залиште як є. Натисніть Далі 9. Виберіть Особливе і натисніть кнопку Параметри 10. У полі Використовуваний протокол виберіть протокол L R.

У полі Ім’я черзі введіть lp1 (Перша буква це маленька L, а не велика i), поставте галочку

Дозволений підрахунок байт в LR 11. Натисніть Далі, потім Готово 12. 13.

У наступних вікнах натискайте Далі, потім Готово 14. Тепер можна спробувати що-небудь надрукувати.

15. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт Властивості. 16.

Зайдіть на вкладку Порти і зніміть галочку Дозволити двосторонній обмін даними, натисніть кнопку Додати порт 17. Виберіть Standard TC / I ort і натисніть кнопку Новий порт 18. Потім виконайте дії 7 11 цієї інструкції. Налаштування принтера в Windows Vista 1. Підключіть принтер до порту USB маршрутизатора.

2. Натисніть Пуск-Настройка-Принтери і факси 3. Натисніть іконку Установка принтера, має запуститися майстер установки принтерів. 4. Виберіть Додати локальний принтер і натисніть Далі 5. У вікні виберіть пункт Створити новий порт, виберіть тип порту Standard TC / I ort. Натисніть Далі 6. Виберіть тип пристрою: Пристрій TC / I, в полі Ім’я вузла або I-адреса введіть I-адреса роутера (за замовчуванням 192.

168. 0. 1), у позиції Опитати принтер і вибрати драйвер автоматично зніміть галочку і натисніть кнопку Далі. 7. Виберіть тип пристрою «Особливе» та натисніть кнопку Параметри 8. У полі Протокол виберіть протокол L R. У полі Ім’я черзі введіть lp1 (Перша буква це маленька L, а не велика i), поставте галочку

Дозволений підрахунок байтів в L R. Натисніть ОК, потім

Закрити. 9. Натисніть Далі, потім Готово 10. 11.

У наступних вікнах натискайте Далі, потім Готово 12. Тепер можна спробувати що-небудь надрукувати. Якщо принтер вже встановлений на комп’ютері 13. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт Властивості.

14. Зайдіть на вкладку Порти і зніміть галочку Дозволити двосторонній обмін даними, натисніть кнопку Додати порт 15. Виберіть Standard TC / I ort і натисніть кнопку Новий порт 16. Потім виконайте кроки 6 вересня даної інструкції.

Перелік підтримуваних моделей принтерів: DIR-120 DIR-320.

Як налаштувати принтер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!