Як налаштувати торрент?

Як налаштувати торрент?

Як і будь-яку програму, торрент необхідно правильно налаштувати, щоб він працював без збоїв. При цьому вам не обов’язково бути професіоналом IT-індустрії. Як же налаштувати торрент? Як налаштувати торрент?

Логотип. Кроки.

1 Ми живемо у вік прогресивних інтернет-технологій. Часто читаємо книги онлайн, дивимося фільми, не вирушаючи в кінотеатр. Найчастіше ми викачуємо відео та аудіо на різних сайтах. Але може виникнути така ситуація, коли потрібний файл не доступний для скачування або має обмеження на поширення в мережі. І тоді нам на допомогу приходять торрент-трекери.

Налаштувати торрент може користувач будь-якого рівня, тобто маючи хоча б базові навички, ви легко встановите цю програму самостійно. Офіційний сайт 2 Перше, що Вам потрібно зробити перед установкою програми завантажити будь-яку з наявних версій програми торрент (uTorrent, Bit Torrent або Media Get).

3 Другий етап після завантаження встановлюємо торрент, запускаємо його і заходимо в розділ Опції і вкладки Установки. У цій вкладці є багато різних підрозділів. У підрозділі Загальні проводиться налаштування наступних параметрів: політика конфіденційності. 4 У підрозділі Як відображається торрент проводиться налаштування відображення дій торрент-клієнта при різних діях, таких як додавання та видалення торрент файлів, згортання програми та багатьох інших. У підрозділі Папки налаштовуються варіанти розміщення завантажених торрент-файлів і кінцевих відео і аудіо матеріалів.

У підрозділі З’єднання з сервером проводиться установка таких параметрів, як порти в торрент клієнті, переадресація цих файлів, а також створюється список файлів, які програма блокує. Крім цього, обов’язково здійснюються налаштування облікового запису.

5 У підрозділі Швидкість з’єднання налаштовується швидкість скачування і швидкість віддачі завантажуваних файлів. У підрозділі Який є самий високий межа скачування встановіть обмеження по трафіку завантажуваних файлів. У підрозділі Черговість завантажуваних файлів можна поставити пріоритет для скачуваних документів і файлів, кількість одноразових скачувань. У підрозділі Розклад здійсните настройку закачування файлів по годинах і днях тижня. 6 У підрозділі Web-інтерфейс встановлюється ті браузери, в яких ви будете використовувати торрент клієнт.

У підрозділі Кеш налаштування закладаються налаштування за основними і додатковими параметрами кешування. 7 Після налаштування всіх вкладок і підрозділів, Ви можете приступати до використання програми.

Як налаштувати торрент?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!