Як намалювати чайник?

Як намалювати чайник?

зупинка з трьох предметів: чайник конусоподібної форми зі складною поверхнею у вигляді вертикальних декоративних елементів і розрізаний лимон, що лежить на блюдце. 1. Компонуємо розташування натюрморту в листі, обмежуємо предмети легкими прямими лініями: вгорі горизонтальною лінією, що проходить по верхньому краю кришки чайника, а внизу намічаючи лінію столу і краю тарілки. Щодо висоти натюрморту визначаємо висоти натюрморту визначаємо ширину тарілки. Праворуч і ліворуч похилими лініями намічаємо кордону натюрморту з боків.

2. Намічаємо ширину горлечка чайника і проводимо його вертикальну вісь. Відзначаємо висоту чайника по крайньої точки денця.

Щодо висоти чайника визначаємо пропорції лимона, намічаємо його місце розташування і проводимо центральну вісь, розташовану під нахилом. Проводимо по вертикалі центральну вісь тарілки. 3. Як намалювати чайник: намічаємо ширину чайника щодо його висоти та місця розташування ручки.

Проводимо допоміжні горизонтальні лінії, що проходять через найширші місця чайника і лимона. Потім намічаємо дальню сторону кришки столу, на якому стоять предмети. 4. Проводимо допоміжні лінії побудови, визначаючи розмір ручки чайника, а потім щодо її місце розташування носика і його розмір. Уточнюємо висоту кришки чайника і ширину тарілки. 5. Як намалювати чайник: прямими лініями намічаємо форму ручки чайника і його носика, ручці на кришці, зріз лимона.

Проводимо допоміжні лінії побудови горизонтальних площин, що проходять через підставу чайника і верхній край тарілки. 6. Будуємо овал тарілки, місце з’єднання носика чайника з корпусом і горизонтальні площини чайника (так само у вигляді овалів): підстави, самого широкого місця, верхнього краю декоративного обрамлення, кришки. Прямими лініями уточнюємо основну форму ручки чайника, носика, ручки кришки і форму лимона. 7. Уточнюємо деталі натюрморту плавними повітряними лініями, виявляючи оббьем предмета різним ступенем активності ліній, створюючи в лініях легкість простору. Попередні лінії побудови не видаляти, а зм’якшуємо ударами гумки.

Легкої лінією обмежуємо падаючу тінь від тарілки на площину стола. 8. Як намалювати чайник: Короткими штрихами прокриваем тіньові частини натюрморту, стежачи за тим, щоб вони лягали за формою. Визначаємо ступінь насиченості падаючих і власних тіней. 9. Змінюючи напрямок штрихування (злегка під кутом до попередньої).

Підсилюємо співвідношення тіней і показуємо їх глибину. Проштріховивая деталі предметів, уточнюємо їх форму. Чітко опрацьовуємо ближній план, поступово пом’якшуючи штрихування в міру поглиблення до далеких планам в зображенні натюрморту. 11. Як намалювати чайник: Гумкою намічаємо відблиски найсвітліші місця на чайнику, підсилюючи відчуття об’єму.

Опрацьовуємо передній план і зм’якшуємо дальній короткими штрихами, постійно змінюючи їх напрямок, але не ухиляючись від форми та напрями площин предметів. 12. Виділяємо намічені відблиски посиленням тону поверхні чайника.

Прорисовуємо зріз лимона і край тарілки. Підсилюємо контраст світла і тіні, поглиблюючи останні м’якою штрихуванням.

Успіхів у творчості!.

Як намалювати чайник?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!