Як намалювати герб?

Як намалювати герб?

Якщо Ви досліджуєте історію своєї родини цілком можливо, що ви можете виявити, предків, які мали право на носіння зброї: відображення герб тобто, не розмахуючи мушкетом. Це не так, це не рідкість для ентузіастів сімейної історії, щоб проявляти інтерес до геральдики. Традиційно герби намальовані геральдичних художників, які працюють з традиційними матеріалами, такими як фарби, акварель і сусальне золото на високоякісному папері або кальці. Якщо ви хочете кінцевої, це все ж шлях, хоча ви повинні бути готові заплатити кілька сотень фунтів. Див також: історію своєї родини

Для стерпний результат, наявність малюнка і живопису програмного забезпечення зняло необхідність для деяких художніх навичок мотора, але, незважаючи на це, якщо у вас немає очей для дизайну ви, ймовірно, будете розчаровані в кінцевий результат. Там в третьому варіанті, однак, що повністю усуває необхідність в художньому та навичок проектування ще дає результати, які будуть абсолютно достатньо хороший для розміщення на генеалогічному дереві. Це полягає у використанні спеціального програмного забезпечення геральдики і ми дивимося на два пакети, які дуже відрізняються за своїм підходом. Перший можна охарактеризувати як досить спеціалізованих малюнок пакет, який здатний виконувати основні принципи геральдики. Наш основний пакет цього типу, вона називається Герб Дизайн-студія Arms, і він працює в Інтернеті.

Там також ro версії за $ 20 (близько PSP 13), який додає більше функцій, включаючи можливість завантажувати і запускати його локально. Другий може інтерпретувати герба яка є офіційним шляхом в дорогу, в якому конкретний герб описаний. Витлумачивши, що кілька своєрідних опис, герб автоматично малюється. Ми будемо дивитися на цей метод теж.

Одна річ, яку ми повинні згадати, і той, який експерти в області геральдики щосили прагнуть відзначити, є те, що, незважаючи на громадську думку про зворотне, і, незважаючи на безліч компаній, які б ви вважаєте, в іншому випадку, немає такого поняття, як фамільний герб зброї. Замість цього, зброю, наданих фізичним особам і передаються по чоловічій лінії спуску.

Цілком можливо тому, що ви могли б знайти кого-то з вашим прізвищем, що мав право на носіння зброї, але ви будете мати право тільки нести цю зброю, якщо ви могли б продемонструвати пряму лінію. 1. До http://inkwellideas. ком / coat_of_arms / free-version / і чекати коду Java, щоб почати. Ми збираємося створити рук Роберта де Вер, граф Оксфорд, і ми пропонуємо вам зробити те ж саме, слідуючи наших інструкцій в точності, перш ніж робити різні щитом. Якщо фон був одного кольору ви б натисніть на кнопку «колір фону або хутра», але нам потрібні підрозділи, які ми створимо в наступному кроці.

2. Натисніть на зелений прапорець «натисніть тут, щоб додати об’єкти» і виберіть «Додати Відділу з випадаючого меню. Підрозділи діалогу з’являється праворуч від щита, і тут ви повинні вибрати «у чверть» в меню «Вибираємо розділ.

Таким чином можна розділити герб на чотири чверті і, як наслідок, з’являються різні коробки для фарбування цих кварталів. 3. За замовчуванням всі квартали золото, яке дуже зручно, так як ми потребуємо СВ і ЮЗ чверті, щоб бути золотими. Тим не менш, ми хочемо, щоб інші житлові бути корисним тому натисніть, у свою чергу, на «З основний колір ‘і’ SE основного кольору. При натисканні на будь-яку з цих скриньок в меню «Color Chooser» з’являється, і Ви повинні вибрати Gules а потім зберегти.

4. Наш герб не має меж між підрозділами так змінити ширину кордону до нуля. Наше наступне завдання, щоб додати кефаль (зірка) у чвертьфінал NW так натисніть на зеленому полі в цьому кварталі і виберіть пункт «Додати Відділу з випадаючого меню. Майстер зарядки з’явиться, і ви повинні вибрати Кефаль від «Виберіть атака» меню. 5. Все, що ми повинні закінчити герб є зміна кефаль від свого золотого кольору за замовчуванням для срібла. Так, в поле праворуч від герба, натисніть на прапорець золоті кольори праворуч від герба для відображення меню «Вибір кольору» ще раз.

Виберіть Argent перш ніж натиснути на кнопку Зберегти. 6. Якщо ви можете редагувати свої герб пізно вам доведеться зберегти в дизайні Герб власний формат Arms Design Studio. Зробивши це (або, якщо ви вирішили не) ви хочете, щоб зберегти його у вигляді графічного файлу, який буде в форматеPNG.

Для цього виберіть команду «Зберегти узбережжі Arms Дизайн ‘та / або’ сохраніть (вивезення) зображення» в меню Файл.

Як намалювати герб?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!