Як намалювати гілку?

Як намалювати гілку?

Зараз ми розглянемо, як намалювати гілку сакури олівцем. Для цього нам буде потрібно один м’який олівець і стерка. Це дуже простенький урок. Крок 1. Ми повинні намалювати гілку сакури, хто цього ще не зробив, або змальовувати з картинки, або переходите на попередній урок

Крок 2. Тепер затемнюємо низ гілки, як на картинці. Також, злегка натискаючи на олівець, зсередини квітки сакури приблизно до середини пелюсток малюємо криві близько один до одного. Крок 3. Дивимося, як ми повинні намалювати стовбур олівцем.

Перший етап ми вже зробили (навели жирним штрихом низ гілки), потім не так сильно натискаючи на олівець, малюємо сверxу гілки сакури тінь (Варіант2). Потім на лінії знизу гілки наносимо зверху них штрихування, не сильно натискаючи на олівець (варіант 3). Тепер також слабким натиском олівця малюємо лінії між верхньою і нижньою тінями. Ці лінії малюємо подалі один від одного, щоб було видно просвіт. І щоб вийшло однорідне, з нижньої і верхньої тіней відводимо невеликі полосочки, також подалі один від одного.

На варіанті 4 знизу вони є, а зверху гілки їх немає, різниця видна неозброєним оком. Крок 4. Тепер ми знаємо, як намалювати стовбур гілки сакури малюємо.

На самих квітках сакури можна стерти частину ліній всередині, які ми малювали від середини, на ваш розсуд, можна залишити, як є. Тепер перейдемо до малювання бутончиків сакури, уважно подивіться на картинку і скопіюйте тіні.

Як намалювати гілку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!