Як намалювати меч?

Як намалювати меч?

Дуже дивна риба яка має дуже довгий меч на носі за що її й прозвали риба-меч. Ця риба може плавати з приголомшливою швидкістю. Місця її проживання це тропічні, субтропічні і помірні води.

Чи знаєте ви що це морська тварина може плавати на поверхні і може опуститься на глибину до 3000 футів. І так давайте приступимо до її малюванню, складного в малюванні цієї риби нічого немає. Крок 1. Так як наша риба в зігнутому положенні намалюємо початкові вигнуті лінії які покажуть нам контур тіла. Замете що хвіст її виглядає як півмісяць. Крок 2. У цьому кроці ви додасте ще кілька ліній які будуть теж допоміжними.

Намалюємо заднею частина хвоста. У нижній частині від хвоста йде малий плавник. Від голови намалюємо лінії яка буде надалі плавцем. І звичайно бічній плавець. Крок 3. Ось ви і перейшли до третього кроку.

Тут вам доведеться завершити малювання спини, верхнього, нижнього та бокового плавця. Подивіться на малюнок плавники меч-риби спереду округлені лінії, а з задньої частини вони з гострими кутами.

Крок 4. Ось ви і добралися останнього кроку в якому буде малюватися гострий ніс, невеликий округлений рот і невеликі опуклі очі. Так як у нашої риби вид с боку то другий плавник ми не бачимо але частина його ми можемо намалювати.

Подивіться на малюнку і ви побачите маленький плавничок який видно під головою риби. Крок 5. Тепер прибираємо непотрібні лінії і все меч-риба готова.

Як намалювати меч?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!