Як намалювати Музу?

Як намалювати Музу?

Героїня мультфільму Вікс фея Муза подобається дуже багатьом шанувальникам таких мультсеріалів. І не дивно, що все більше і більше людей прагнуть її зобразити, щоб постійно бачити перед собою цю завзяту мордочку. У даній статті розповідається про те, як намалювати Вінкс Музу. Перш, ніж малювати Музу, ознайомимося детальніше з питанням.

Для тих, хто з нею не знайомий, необхідно подати: Муза це ельф з клубу Вінкс. Вона любить музику, причому, абсолютно будь-яку.

Крім цього, Муза дуже лояльна. Але, якщо поспостерігати за її поведінкою, то можна зробити висновок, що серед інших 8 фей, Муза справжнісінький шибеник. І малювати її необхідно саме в такому настрої. Перше, що необхідно намалювати це коло, який буде головою Музи, а потім лініями намітити її тулуб, ноги і руки.

Продовжуємо малювати Музу. Після цього слід звернутися до голови.

На ній накидати особа Музи і спорудити зачіску. Причому, на голові у неї повинні бути навушники, а очі у цієї феї вузькі, витягнуті. Зачіска Музи це стирчать в сторони завзяті косички.

Після цього слід перейти в тулуба. Спочатку малюється шия, плечі, руки, а потім груди.

Спочатку все це малюється тонкими лініями, а потім починається детально промальовуватися. На руках малюються пальці. Талію слід намалювати тонкою, гнучкою.

Потім треба перейти до міні-спідниці. Не варто забувати і про пов’язці на руці. Її теж обов’язково треба намалювати. Так як Вінкс Муза фея і ельф, то обов’язково їй слід намалювати невеликі крила.

Ці крила повинні надавати їй легкість. А ось тяжкість і приземленість Музі додадуть одягнені на її стрункі ніжки потужні черевики на платформі. Після цього слід прибрати всі зайві лінії, і малюнок Вінкс Музи буде готовий. Ось так можна намалювати Музу.

Малювати улюблених героїв завжди приємно. Тим більше, якщо це такі веселі і милі персонажі, як фея Вінкс Муза.

Так що варто уважно вивчити даний матеріал, і з’ясувати для себе як же все-таки намалювати Вінкс Музу.

Як намалювати Музу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!