Як намалювати одяг?

Як намалювати одяг?

Багато хто з нас намагаються займатися малюванням, у когось виходить, а у когось не дуже. Але талант потрібно розвивати. У більшості виникають складнощі при перенесенні своїх уявлень на білий аркуш і їх матеріалізації.

Задумуючи щось красиве і незвичайне, в результаті ми отримуємо зовсім не те, що хотіли. Часто ми малюємо якихось персонажів мультфільмів або просто людей, яких потрібно одягнути. Наприклад, дівчині потрібно гарне плаття, якого не знайдеш ні в одному магазині. Щоб пошити наряд, його потрібно спочатку втілити і побачити на малюнку. Ось тут і виникає питання: «Як намалювати плаття? «У багатьох початківців художників є боязнь чистого аркуша.

Не бійтеся цього, постарайтеся розслабитися і почати отримувати задоволення від самого процесу малювання. Якщо вас спіткає невдача, пробуйте знову. Увімкніть музику, яка вам подобається, подивіться мотивуючі картинки (бажано не з зображеннями суконь, інакше ви будете підсвідомо наслідувати малюнкам і намагатися відтворити побачене). Перед тим як намалювати плаття, продумайте всі найдрібніші деталі: фасон, модель, одягнену в це плаття, і її зачіску, аксесуари.

Коли зображення у вашій голові повністю сформувалося, приступайте до втілення ідеї в життя. Намалювати плаття — завдання непросте, але і переживати, що не впораєтеся, теж не варто. Всі модельєри з чогось починали.

Отже, приступимо до процесу. Підготуйте всі необхідні інструменти: олівці, папір і, звичайно, робоче місце. Найкраще починати малювати олівцем, так вам буде легше прибрати всі неточності малюнка.

Коли все підготовлено, можна приступати до самого процесу. Зробіть начерк сукні.

Зрозуміло, лінії повинні бути тонкими. Якщо вам важко малювати його окремо, спочатку покажіть модель. Відзначте всі вигини тіла, щоб стало легше. Як варіант, перед тим як намалювати плаття, ви можете промальовувати вашу модель до кінця. Риси обличчя, волосся покажіть все.

Потім вже підбирайте сукню. Спочатку, повторимося, лінії тонкі.

Потім починаємо промальовування. Спочатку обведіть всі головні лінії. Коли основна форма намічена, приступаємо до деталей.

Необхідно зобразити складки і драпірування тканини, прорисуйте зону декольте, талії. Ці місця можна прикрасити візерунками і рюшами. Займіться принтом на сукню.

Можливо, поділ буде прикрашений квітами або залишиться однотонним. Коли плаття дорисовано, приберіть непотрібні лінії за допомогою ластику і можете приступати до розфарбовування. Щоб плаття вийшло максимально реалістичним, не забувайте про відтінки, світлі і тінях. Ніяка тканину в реальності не може бути однотонною. Не зупиняйтеся на одному варіанті.

Зробіть дизайн суконь своїм хобі. Малюйте різних моделей і підбирайте для них одяг. Короткі або довгі сукні, костюми, спідниці, блузи та пальто. Пробуйте різні стилі і вивчайте сучасні тенденції. Дивіться модні покази.

Ну ось, мабуть, і всі поради. Тепер ви знаєте, як намалювати плаття. Ніколи не кидайте олівець, якщо невдача спіткає вас, не здавайтеся, пробуйте знову й знову.

У вас все вийде!.

Як намалювати одяг?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!