Як намалювати природу?

Як намалювати природу?

Якщо вам потрібно намалювати бутон троянди або букет троянд, то цей урок допоможе вам це правильно зробити. Я пропоную два варіанти як намалювати квітку троянди. Малюнок лілії виконаний на графічному планшеті, але ви можете використовувати цей урок, щоб малювати лілію поетапно простим олівцем. Крок за кроком, додаючи нові й нові лінії, у вас обов’язково вийде така ж картинка лілії. Це урок для початківців допоможе вам правильно намалювати форму яблука.

Тільки на перший погляд, здається, що яблуко малювати легко. Крім правильної форми, потрібно ще зуміти зробити двомірний малюнок яблука об’ємним.

Зовсім нескладно намалювати банан. Досить зробити первісну розмітку у вигляді прямокутника і розділити його на дві частини. Головне, потрібно зуміти правильно розфарбувати банан фарбами. Малюнок гриба виконаємо поетапно, спочатку простим олівцем. На останньому кроці ви можете розфарбувати гриб фарбами або кольоровими олівцями.

Можна намалювати поруч листя і траву, щоб картинка гриба стала реалістичною. Мандарин, намальований на графічному планшеті, виглядає як справжній фрукт. Спробуйте, крок за кроком намалювати мандарин олівцем, а після розфарбувати малюнок кольоровими олівцями.

Малювати природу, особливо влітку і восени дуже захоплююче. Малюнки осінньої природи — це насамперед неповторна палітра фарб листя дерев.

Звичайні листя перетворюють навколишню природу в казкову картину. Малюнки природи — це не тільки рослини і квіти, але і звичайна, нічим не приваблива равлик. Улітку має просту будову, і тому малювати равлика досить просто. Дуже важливо зробити правильні розміри контуру «будиночка» равлики на першому кроці.

Головною прикрасою нашої природи можна вважати метелика. Немає в природі таких фарб, щоб художник зміг в точності передати в зображенні красу її крилець. Картини на тему про море малюють художники мариністи. Дуже складно передати в малюнку всю глибину фарб морського пейзажу, але для дітей у мене є простий урок.

Поетапно, крок за кроком ви зможете намалювати море олівцем, а після розфарбувати фарбами. Ми настільки звикли до оточуючих нас деревам, що здається намалювати їх зовсім нескладно. На цьому уроці ви дізнаєтеся, чи це так. Дерева, рослини — основа нашої природи.

Бережіть природу! Квітів у природі на нашій планеті мільйони і кожна квітка унікальний. На цьому уроці ми навчимося малювати квіти в букеті поетапно простим олівцем.

Малюнок ромашки, напевно, зуміє намалювати кожен. Кілька пелюсток, стебло з листям і картинка ромашки готова. Але чомусь намальовані ромашки не завжди виходять такими як у природі.

Причина в тому, що малювати ромашку ви починаєте з пелюсток. Це один з найпростіших уроків на тему «Малюнки природи». Щоб правильно намалювати соняшник почніть спочатку малювати стебло і листя, попередньо намалювавши загальний контур квітки соняшника. Малюнок новорічної ялинки і Діда Мороза — сама новорічна тема. Малювати новорічну ялинку можна по-різному, головне правильно намалювати голки.

Я пропоную свій варіант малюнка ялинки для дітей олівцем. Квітка тюльпана намалювати зовсім нескладно, особливо якщо малювати його поетапно.

Набагато складніше розфарбувати малюнок тюльпана фарбами, точно передати всі відтінки кольору. Щоб намалювати картинку сніжинку, крім олівця потрібна обов’язково лінійка. Чи схеми малюнка сніжинок? Ні, звичайно ж, кожна сніжинка є унікальною частина нашої природи і має одну єдину кристалічну форму.

Божу корівку обов’язково потрібно розфарбувати кольоровими олівцями або фарбами, а ще краще намалювати її на тлі навколишнього її природи: зелене листя, яскраві бутони квітів.

Як намалювати природу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!