Як намалювати ромашку?

Як намалювати ромашку?

Малюнок ромашки, напевно, зуміє намалювати кожен. Кілька пелюсток, стебло з листям і картинка ромашки готова. Але чомусь не завжди намальовані ромашки виходять як справжні. Причина в тому, що малювати ромашку ви починаєте з пелюсток. А щоб намалювати їх рівними і симетричними, потрібен хороший окомір, тим більше, якщо ви малюєте букет.

Найкраще квіти ромашки малювати в кінці, а спочатку намалювати стебло і контур бутона ромашки. Малюючи поетапно, спочатку простим олівцем, а після, розфарбувавши кольоровими олівцями або фарбами у вас обов’язково вийти справжній букет з квітів ромашки. 1. Зовсім нескладно намалювати невелику окружність для бутона ромашки і накреслити простим олівцем попередню лінію стебла.

Тепер ви вже точно зможете витримати пропорції в малюнку ромашки, і пелюстки у вас на малюнку будуть знаходитися точно по колу. 2. Обвівши навколо першого контуру ще одну коло, але більшого діаметру, ви тим самим накресліть кордон, за яку не виходитимуть пелюстки ромашки. Таким чином, вони будуть у вас все однакової довжини, що зробить малюнок ромашки більш привабливою.

3. Пелюстки ромашки, мабуть, єдиний елемент малюнка, який вимагає зусиль і уваги. Але маючи внутрішню і зовнішню межу їх розташування легко намалювати їх рівними і акуратними.

Єдина умова, вони повинні бути однакової ширини. 4. Як малювати ромашку.

Заключний крок На цьому етапі, майже заключному, потрібно намалювати стебло ромашки в деталях. Додати до нього гострі листя довільного розміру і кількості. Зробити кілька прожилков на листочках і після приступити до розфарбовуванні малюнка кольоровими олівцями або фарбами.

Всього два кольори знадобиться, щоб намалювати ромашку — жовтий і зелений. 5. Будь квітка завжди краще виглядає в букеті.

Але якщо ви не хочете малювати букет з ромашок, можете намалювати на ромашці метелика або бджолу. Це пожвавить самотній малюнок ромашки. Щоб правильно намалювати соняшник, також як і в малюнку ромашки почніть спочатку малювати стебло і листя, попередньо намалювавши загальний контур квітки соняшника.

Переконавшись, що пропорції дотримані, можете намалювати пелюстки соняшника. Малюючи квіти, намагайтеся все увагу акцентувати на самому бутоні квітки, навіть якщо це проста ромашка. Листя стебло і додаткові деталі малюнка потрібно малювати у фоновому режимі, не притягаючи увагу глядача до деталей. Якщо ромашку зможе намалювати кожен, то намалювати троянду вже під силу не кожному. Сам квітка троянди малювати не складно, але дуже важко точно намалювати пелюстки бутона, щоб троянда виходила об’ємною і правильної форми.

Малюючи квітка ромашки, обов’язково хочеться намалювати метелика, що сидить на ній. Її яскраве забарвлення буде відмінно поєднуватися, і доповнювати просту красу ромашки. Бджоли мають багато дрібних деталей, що ускладнює їх малювання, але оскільки такі завдання розвиває уважність і вміння витримувати пропорції. Спробуйте намалювати бджолу.

Одним з «персонажів» для малюнка ромашки може стати малюнок бджоли підлітає до ромашці.

Як намалювати ромашку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!