Як намалювати тюльпан?

Як намалювати тюльпан?

Для того, щоб намалювати нам тюльпани олівцем, нам будуть потрібні прості олівці і стерка. Я малювала твердим (4Н), м’яким (2В) і дуже м’яким (6В) олівцями. Ви можете зв’язок такі, які у вас є або які вам подобаються.

Можна малювати одним олівцем, потрібно лише буде регулювати ступінь натискання на нього. Я взяла аркуш А4 і перевернула його (висота тепер це найдовша сторона (29, 7см), ширина яка поменше (21см)), тюльпани у мене вийшли десь на 2/3 цього листа. Це друга частина уроку, як намалювати тюльпани олівцем крок за кроком. У першій частині ми малювали покроково три тюльпана, результат нижче на зображенні.

Крок 1. Треба намалювати ці три тюльпана. Щоб подивитися, Крок 2. Беремо твердий олівець і відзначаємо темні ділянки у тюльпанів, також на стеблах і листках. Крок 3. Беремо середньої м’якості олівець і за нашими зазначеним ділянкам проходимся ще раз, при цьому роблячи переходи.

Як робити переходи від темного до світлого, Крок 4. Беремо самий м’який олівець і робимо кольори більш насичені. Крок 5. Переходимо до малювання верхнього тюльпана. малюємо стеблинки і листочки, як на картинці. У мене остаточно затупився олівець і я його точити. І поки він остренький я обвела всі лінії і завдала штрихи, де повинні бути дуже темні ділянки. А то мої лінії по краях придбали ефект розмиття по Гауса (як у фотошопі), тепер ніби нормально.

Крок 6. Зафарбовуємо останній тюльпан і домальовували листочки. Крок 7. Беремо шматочок вати або чого-небудь м’якого (тканина, серветка тощо) і змащуємо тіло наших тюльпанів, краї пелюсток НЕ розтирайте, трохи листочки, ну якщо як-небудь вмудритеся, то стеблинки.

Має вийти приблизно так, як нижче на зображенні. Крок 8. Беремо стерку і проходимся по краях пелюсток у тюльпанів, освітлюємо зверху ділянки у пелюсток, листочки, стеблинки. Де вам здається, що не досить темний колір, проходимся олівцем в тому місці і розтираємо.

Я взагалі, щоб оцінити малюнок, відводжу його на витягнуту руку і оцінюю, так мені якось легше, то в притул не завжди помічаєш явні боки. Ну от і все, ми впоралися, всі молодці.

Як намалювати тюльпан?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!