Як намалювати весну?

Як намалювати весну?

Можливості в сучасній фотографії та невичерпний потенціал друкарні дозволяють запам’ятовувати навколишню природу з неймовірними деталями та квітами. Але є й інший спосіб зафіксувати на папері буйні фарби осені або завжди хвилюючу возрождающуюся природу, у весняну пору. Малювання картин фарбами найбільш яскравий спосіб, відобразити ваше бачення відродження природи. Як намалювати весну фарбами? Знадобляться фарби акварель, але можна використовувати і гуаш, папір.

Широка пензлик для створення фону і більш вузька для зображення деталей картини. Перш ніж малювати весну виберіть пейзаж. Це може бути невелика річка, на далекому березі якої прокидається змішаний ліс, а на передньому плані невелике деревце глоду, щойно почали розпускати перші ніжні листи. Широкій пензликом доведеться намалювати ліс, він буде фоном, дещо не чітким, а дерево глоду вам доведеться зобразити чіткими лініями, більш темними фарбами і з найбільшою кількістю деталей.

Спочатку треба намалювати фон, він буде більш блідим, тому скористайтеся пастельними фарбами з додаванням білої. Потім позначте коричневим кольором ділянки берегів і маленькими мазками пишіть воду. Весну характеризують бурхливі і повноводні ріки, тому для зображення води використовуйте синю і чорні фарби.

Намалювати ліс треба фарбами чорними і коричневими, з мазками білої та синьої, а також додайте світло-зеленого кольору. У весну ліс ще не насичений зеленню дерев, тому використовуйте більше білого кольору, так ви створите сприятливий фон для глоду. Ранню весну слід малювати більш блідими фарбами, використовуючи коричневі і зелені тони це буде зображення ближнього берега. Далі треба намалювати стовбур глоду, світлими коричневими і сірими фарбами.

Крону дерева намагайтеся виконати з добре проглядає, через нечисленну листя, гілками. Зображуючи глід, особливу увагу приділіть деталям рослини.

Обов’язково треба намалювати тінь, падаючу від дерева. Додайте синяви на небосхилі і вважайте, що весну ви відтворили з великою точністю.

Намалювати, постійно радує своїм приходом весну, найкраще фарбами, так ви передасте всі таїнство відродження природи.

Як намалювати весну?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!